Margaret wystąpi z Kościoła? Szokująca decyzja gwiazdy

Udostępnij:

Margaret i kościół katolicki nie mają ze sobą po drodze? Popularna wokalistka, która wkrótce ma wystąpić jako juror w The Voice of Poland TVP chcę wystąpić z kościoła. Artystka przyznaję, że niegdyś często uczęszczała na niedzielną mszę, lecz zawsze coś jej w tym nie pasowało. Artystka często chodziła do spowiedzi, aby się spowiadać szczególnie z jednego grzechu. Dziś gwiazda chcę dokonać aktu apostazji.

Margaret i kościół katolicki — gwiazda dokona apostazji?

Zobacz: Z tego powodu Kaczyński już nigdy nie zostanie premierem. Złożył przysięgę

Margaret to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Wokalistka jest na scenie od prawie dekady, lecz jak do tej pory mało wypowiadała się na tematy związane ze swoją wiarą. Okazuje się bowiem, że artystka niegdyś bardzo często chodziła do kościoła. Częstotliwość uczestniczenia we mszy wynosiła przynajmniej raz w tygodniu i tyle razy gwiazda TVP i The Voice of Poland musiała się spowiadać.

Margaret i kościół katolicki nie mają ze sobą po drodze. Gwiazda TVP i The Voice of Poland oświadczyła,  że chcę dokonać aktu apostazji.
Margaret i kościół katolicki nie mają ze sobą po drodze. Gwiazda TVP i The Voice of Poland oświadczyła, że chcę dokonać aktu apostazji.

W szczególności bardzo problematyczny dla wokalistki był jeden grzech, który sprawiał powstanie u niej powinności wyspowiadania. Chodzi tu o masturbacje. Gwiazda przyznaję w wywiadzie dla magazynu Playboy, że często sama się lubiła zaspokoić, lecz nie widziała tym teraz problemu. Artystka uważa, że jest coś pięknego w możliwości poznania własnego ciała. Nie od dziś wiadomo, że stanowisko kościoła katolickiego na ten temat jest zupełnie przeciwne.

Margaret nie chcę mieć dzieci

Zobacz- Oto lista państw, które mogą powstać po zniszczeniu Europy i rozpadzie UE! [WIDEO]

Na dodatek Margaret przyznaję, że nie ma zamiaru w najbliższym czasie zakładać rodziny i posiadać dzieci. Wokalistka uważa, że z pewnością byłaby złą matką dla swoich ewentualnych pociech. Gwiazda przyznaję, że aktualnie znajduje się w typowym rytmie artystycznym, który jej zdecydowanie wystarczy w życiu.

Polecamy:

Gwiazda serialu Ranczo nie żyje. Kochały go miliony

Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!

Uwaga! Syfilis w Europie. Najwięcej zachorowań zanotowano w konkretnej grupie społecznej

, , ,