Marina Łuczenko pokazała się prawie nago. Tego nie wzięła pod uwagę

Udostępnij:

Marina Łuczenko pozuje prawie nago na portalu Instagram, pokazuje idealne ciało, a tak niedawno urodziła dziecko. Co na to Wojtek Szczęsny, mąż Mariny Łuczenko?

Marina Łuczenko jest z pochodzenia Ukrainką, ale już od drugiego roku życia mieszka na terenie Polski. Swoją karierę, a także rozpoznawalność uzyskała dzięki występowi w serialu TVN pod tytułem „39 i pół” w 2009 roku, gdzie grała nieślubną córkę, głównego bohatera, w którego wcielał się Tomasz Karolak.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Gessler pogrążona przez dług! Wierzyciel zaczął mówić

W tym serialu Marina dała się poznać ze swego talentu wokalnego, dlatego już rok później wydała swój pierwszy singiel pod tytułem „Glam Pop”. Do tej pory artystka wydała dwa albumy studyjne, w 2011 roku „Hard Beat” oraz w 2017 roku „On My Way”

Marina Łuczenko Szczęsny pokazała się prawie nago na Insta!

Marina Łuczenko pozuje prawie nago na portalu Instagram, pokazuje idealne ciało, a niedawno urodziła dziecko. Co na to Wojtek Szczęsny mąż Mariny Łuczenko?
Marina Łuczenko pozuje prawie nago na portalu Instagram, pokazuje idealne ciało, a niedawno urodziła dziecko. Co na to Wojtek Szczęsny mąż Mariny Łuczenko?

Brała także udział w innych projektach, wystąpiła w jednym z odcinków serialu „Usta Usta” oraz była uczestniczką siódmej edycji programu realizowanego przez stację telewizyjną TVN „Taniec z gwiazdami”

Także od 2013 roku spotykała się z bramkarzem reprezentacji Polski Wojtkiem Szczęsnym. W 2016 roku Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny powiedzieli sobie sakramentalne tak i zostali małżeństwem, w 2018 roku urodziło im się dziecko, syn Liam.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel upokorzona publicznie! To widzieli wszyscy

Marina Łuczenko nago. Marina Łuczenko udostępniła ostatnio na Instagramie film z wakacji, które rodzina spędza na Mykonos, na którym prezentuje swoje wdzięki. Pozuje na nim prawie nago, w samym stroju kąpielowym i trzeba przyznać, że w roku po porodzie prezentuje się znakomicie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem. Wojewódzki zatkany (wideo)
Polacy w szoku! Katarzyna Lubnauer wyznała co sądzi o LGBT!
Marcin Dorociński dodał przerażające zdjęcie. Odwrócisz wzrok
To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
Kuba Wojewódzki właśnie pokazał jak spędza długi weekend

Marina Łuczenko nago

, , , , ,