Linkiewicz upokorzona! W pośpiechu usuwa zdjęcia z Insta

Znana patoinfluencerka Marta Linkiewicz usuwa swoje stare zdjęcia z portalu Instagram. Znana głownie z YouTube i Instagrama Linkiewicz przegrała ostatnio walkę na gali „Fame MMA” z inną celebrytką, Sexmasterka wygrała z nią w nieco ponad minutę.

Marta Linkiewicz dała się poznać szerszej publiczności poprzez swoja obecność na takich portalach jak YouTube, patoinfluencerka pokazywała na filmach tam udostępnianych głównie wulgarne zachowania, rozwiązłość i picie alkoholu. Dzięki temu zyskała wielu fanów i dziś na portalu Instagram jej profil śledzi prawie milion użytkowników.

CZYTAJ TEŻ: Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

Linkiewicz postanowiła wziąć udział w trzeciej gali „Fame MMA”, są to walki w oktagonie bardziej lub mniej znanych celebrytów i influencerów. Marta Linkiewicz walczyła wtedy z jedną z sióstr Godlewskich, Esmeraldą. Patoinfluencerka wygrała z łatwością, pokonując Godlewską całkowicie.

Marta Linkiewicz usuwa imprezowe zdjęcia z Instagram!

Patoinfluencerka Marta Linkiewicz usuwa zdjęcia z Instagram. Znana z YouTube Linkiewicz przegrała na Fame MMA z inną celebrytką Sexmasterka wygrała w minutę
Fot.: Marta Linkiewicz, zrzut ekranu/ Instagram

Walką wieczoru 4 gali „Fame MMA” miał być pojedynek Linkiewicz kontra Sexmasterka, która używa teraz pseudonimu Lil Masti. Dlatego, też obie panie obrażały się jak tylko mogły przed walką i obie zapowiadały, że rozniosą swoją przeciwniczkę. Jednak z tego pojedynku zwycięsko wyszła Lil Masti pokonując w nieco ponad minutę bezradna Linkiewicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Patoinfluencerka Marta Linkiewicz usuwa zdjęcia z Instagram. Znana z YouTube Linkiewicz przegrała na Fame MMA z inną celebrytką Sexmasterka wygrała w minutę
Fot.: Marta Linkiewicz, zrzut ekranu/ YouTube

Zaraz po walce Marta Linkiewicz przyznała, że jeszcze nigdy tak mocno nie oberwała, ale nie kończy z treningami i chce walczyć na oktagonie dalej, potwierdzeniem zmiany trybu życia jest jej bieżąca aktywność na portalu Instagram. Linkiewicz postanowiła usunąć wszystkie stare zdjęcia, przedstawiające ją w bardzo niekorzystnym świetle. Widać więc, że celebrytka próbuje odmienić swój, na pewno nie kojarzący się ze sportem, wizerunek.

źródło: Instagram i YouTube

POLECAMY:

Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Małgorzata Rozenek i paskudna wpadka na Insta! Prawda wyszła na jaw
Szokujące ustalenia o ojcu Blanki! Prokuratura podjęła decyzję
Ewa Chodakowska w rozsypce – nagła śmierć kompletnie ją rozbiła

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →