Marta Manowska pokazała się prawie nago! Niesamowicie schudła

Udostępnij:

Program „Rolnik szuka żony” z pewnością nie odniósłby takiego sukcesu gdyby nie prowadząca, Marta Manowska, która daje dużo od siebie, co kosztuje ją wiele wysiłku, teraz nastał czas na wypoczynek i relaks, gwiazda wyjechała na wakacje, gdzie pochwaliła się zdjęciami w bikini. Opublikowała je na swoim profilu na portalu Instagram, fani są zachwyceni jej wyglądem. Prezenterka zbiera siły przed kolejnymi wyzwaniami, które postawiło przed nią TVP, czyli „The Voice Senior”.

Marta Manowska postanowiła nabrać sił przed nowymi wyzwaniami jakie stawia przed nią TVP, dlatego postanowiła wyjechać na wakacje w cieplejsze strony globu, prezenterka postanowiła podzielić się fotografiami z plaży, gdzie zaprezentowała się w samym bikini. Wszystko opublikowała na swoim koncie na Instagramie, fani są zachwyceni tym jak świetnie prezentuje się jej sylwetka.

CZYTAJ TEŻ: Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki

Prowadząca, kultowy już program rozrywkowy, „Rolnik szuka żony”, niedługo rozpocznie prace nad zupełnie nowym projektem. Zarząd TVP zdecydował, że Pani Marta poprowadzi kolejny program z serii „The Voice..”, mianowicie tym razem chodzi o „The Voice Senior”.

Marta Manowska w bikini robi piorunujące wrażenie!

Marta Manowska pokazała się w bikini na portalu Instagram. Prowadząca Rolnik szuka żony, niedługo rozpocznie w TVP nowy projekt, The Voice Senior.
Fot.: Marta Manowska, screen/ Instagram

Dlatego prezenterka postanowiła najpierw się trochę zrelaksować i wyjechała na zasłużone wakacje. Najnowsze fotografie wskazują, że Manowska pracowała nad figurą i mocno schudła. Gwiazda TVP może pochwalić się pięknym ciałem, którego zazdrościć może jej niejedna kobieta. Niestety sielanka nie może trwać wiecznie i Manowska musiała już wrócić do kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszyscy to zobaczyli

Jet lag, jest lagiem. Jest 6.00 Ja już nie śpię i myślę sobie, że gdybym miała prowadzić „Pytanie na śniadanie”, to pojechałabym na dwa tygodnie do Azji i byłabym przestawiona na cały rok pracy. Chodzę spać po 20.00, o 6.00 budzę się jak młody bóg. Marcelina Zawadzka, co ty na to? A tak na serio dziś parę spotkań, przymiarek i offy do nagrania, ale głównie zbieram się do księgarni. Indonezja. Sumatra, Jawa, Timor, kolonializm. Wkręciłam się. Miłego dnia wam życzę, choć chyba znów deszczowy. Zdjęcie na rozgrzewkę

źródło: Instagram

Tagi: Marta Manowska bikini, Rolnik Szuka żony, TVP, Instagram

POLECAMY:

Z Woźniak Starak nie jest dobrze. Znamy decyzję
Wojewódzki woli parówki! Internauci mają używanie
Tajemnica Kurdej Szatan wyszła na jaw, teraz już wszystko jasne
Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

, , , , ,