Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak ponownie wzbudził kontrowersje, pretekstem była trasa koncertowa „The Moon”, i to to przy jej okazji juror „The Voice of Poland” dodał zdjęcie, na którym po raz kolejny jest nago.

Czytaj też: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

O ile większość gwiazd wykorzystuje Instagram do publikowania „sweet-foci” lub studyjnych sesji zdjęciowych, o tyle podejście Michała Szpaka, który do sławy doszedł zajmując 2 miejsce w show „X-factor”, jest w porównaniu z tym zupełnie awangardowe. Wykorzystuje on Instagram tylko do promowania swojej muzyki i koncertów, a fotografie, które na nim umieszcza tworzą rodzaj przemyślanego kolażu, który stanowi sztukę sam w sobie.

Jednak część fanów nie we wszystkich jego zdjęciach doszukuje się wartości artystycznych. Na jednej z ostatnich fotografii Michał Szpak występuje nago. Pomimo, że to zdjęcie promujące jego ostatnia trasę koncertową, to dla części fanów to już zbyt wiele.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak po raz kolejny fotografuje się nago, pretekstem trasa koncertowa „The Moon”

„Rolą artysty jest bycie niezrozumianym” mógłby powiedzieć Michał Szpak, którego cały wizerunek opiera się na byciu innym niż reszta. To podejście przekłada się nie tylko na to, jak wygląda lub zachowuje się trener „The Voice of Poland”. Ma to wpływ także na inne pola jego działalności.

Dobrym przykładem jest Instagram wokalisty. Fotografie, które tam zamieszcza tworzą z reguły wspólną całość. Niedawno sprowokował fanów fotografią na której było widać jego pierś z bardzo bliskiej odległości. Zdjęcie wywołało burzę i niesmak wśród obserwujących. Okazało się bowiem, że część fanów widać nie chciała poznawać anatomii muzyka z aż tak bliska.

Wokalista ponownie wzbudził kontrowersje

Teraz ponownie postanowił „odsłonić siebie” podsumowując trasę koncertową „The Moon”. I ponownie jak ostatnio posypały się głosy, że zdjęcie jest mało smaczne i za dużo „tego”. Jak można się spodziewać, to rozpętało bitwę w komentarzach, bowiem każda gwiazda ma fanów, którzy będą do upadłego bronić swego idola. Wśród zwolenników pojawili się uczestnicy jego koncertów. Podkreślali jak głębokim i wspaniałym przeżyciem było dla nich wydarzenie muzyczne jakie zafundował im wokalista.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: NA ŻYWO: Duda obiecał 1200 plus! Setki tysięcy Polaków dostaną pieniądze

Tak czy inaczej, Michał Szpak znów potwierdził swoją inność, a jego Instagram wzbogacił się o kolejne artystyczne zdjęcie.

Michał Szpak wzbudził kontrowersje, pretekstem była trasa koncertowa "The Moon", to przy jej okazji juror "The Voice" dodał zdjęcie, na którym jest nago
Michał Szpak wzbudził kontrowersje, pretekstem była trasa koncertowa „The Moon”, to przy jej okazji juror „The Voice” dodał zdjęcie, na którym jest nago

źródło: Instagram

Polecamy także:

Trump wie skąd wziął się wirus. Widział dowody: „Dowiecie się”

B. Prezes PZPN nie żyje. Przekazano tragiczne wieści

Incydent nad Bałtykiem! Polskie myśliwce poderwane do lotu

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →