Przyjaciółka Szpaka się wygadała! Wyszła cała prawda o nim

Przyjaciółka jurora The Voice of Poland, Violet Oliferuk zdobyła się na wyznanie i powiedziała jaki jest Michał Szpak w życiu codziennym.

Michał Szpak dał się poznać szerszej publiczności jako „niebieski ptak”, którego nie można jasno zaszufladkować. Wokalista nie stroni od kontrowersyjnych kreacji i zachowań, co przynosi mu zarówno wielu fanów, jak i przeciwników.

Ostatnio w jednym z wywiadów o tym jaki jest w życiu prywatnym zdecydowała się opowiedzieć jego przyjaciółka, piosenkarka i była uczestniczka programu The Voice of Poland, którego zresztą Szpak był jurorem, Violet Oliferuk.

Przyjaciółka zdradziła jak naprawdę jest Michał Szpak

Plejada przeprowadziła ostatnio wywiad z Oliferuk, która w The Voice of Poland wybrała drużynę Michała. To pod jego okiem szkoliła się do występu w bitwie. Na stałe dziewczyna mieszka w USA, gdzie w Los Angeles prowadzi, wraz z siostrą firmę medyczną, a także szkoli swój głos pod okiem trenera gwiazd.

Violet i Michał poznali się jednak jeszcze przed jej pojawieniem się w THE Voice. Ponad dziesięć lat temu spotkali się w klubie Proxima, gdzie koncertowali i od razu zostali przyjaciółmi.

Piosenkarka stwierdziła, że nie wyobraża sobie żeby w jej życiu nie było Michała. Jest on dla niej prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach. Jak sama stwierdziła jest to prawdziwa przyjaźń, która nie zdarza się często.

„Michał prywatnie jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Gdy coś się dzieje u mnie w życiu, to zawsze przy mnie jest i tak samo z mojej strony! To jest niezwykła przyjaźń, która przetrwa wszystko”

– wyznała artystka.

Chociaż w programie The Voice of Poland to właśnie Michał Szpak zdecydował o jej odpadnięciu, nie wpłynęło to w żaden sposób na ich relację. Jak twierdzi Oliferuk, wręcz je wzmocniło.

Przyjaciółka jurora The Voice of Poland, Violet Oliferuk zdobyła się na wyznanie i powiedziała jaki jest Michał Szpak w życiu codziennym.
Przyjaciółka jurora The Voice of Poland, Violet Oliferuk zdobyła się na wyznanie i powiedziała jaki jest Michał Szpak w życiu codziennym. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Popularny produkt z Lidla skażony. Nie jedz go pod żadnym pozorem

Ministerstwo przypomina! Od dziś panują nowe zasady. Nie każdy o tym wie

Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →