Porażające wyznanie Szpaka po śmierci matki

Michał Szpak, juror „The Voice of Poland”, gwiazda portalu Instagram, którego piosenki znają wszyscy, ciężko przeżył śmierć, zmarła to jego mama.

Czytaj też: Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

Michał Szpak kilka lat temu przeżył bolesną śmierć członka rodziny, bowiem odeszła jego ukochana mama. O tym, jak wielka była to dla niego strata, Michał Szpak, juror programu „The Voice of Poland”, wokalista, którego piosenki śpiewa cała Polska oraz posiadacz chyba najdziwniejszego konta na portalu Instagram wśród polskich celebrytów, nie raz opowiadał w wywiadach.

Rodzina jest dla Michała najważniejsza

Michał Szpak był wychowywany przez ojca, bowiem jego mama wyjechała za granicę. Jak sam mówił, nigdy nie pochodził się z jej wyjazdem i odwiedzał ją, gdy tylko mógł. Pomimo odległości, więź jaką Michał Szpak miał z matką była niezwykle silna i to było powodem, dla którego jej śmierć tak mocno nim wstrząsnęła. Juror „The Voice of Poland” mówi, że wraz z jej odejściem poczuł, jakby odcięta została pępowina łącząca go z matką, ale jednocześnie Michał Szpak wciąż ma wrażenie, że w każdej chwili mógłby wsiąść w samolot i ją odwiedzić.

Zresztą Michał Szpak jest silnie związany z całą swoją rodziną, co dobrze widać na jego profilu prowadzonym na portalu Instagram, bowiem zdjęcia z najbliższymi to w zasadzie jedyne „normalne” materiały, jakie wokalista tam zamieszcza.

Michał Szpak ciężko przeżył śmierć mamy

Cała reszta to artystyczne fotografie różnych części ciała muzyka, składające się na przedziwny kolaż ilustrujący piosenki, jakie śpiewa Michał Szpak.

Zobacz również: Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

Michał wciąż podkreśla, jak wielką rolę w jego rozwoju miała mama. Odziedziczył on po niej wiele cech, jakie teraz pomagają mu w karierze. Dlatego jej śmierć jest czymś, z czym być może nigdy do końca się nie pogodzi.

Michał Szpak, juror "The Voice of Poland", gwiazda portalu Instagram, którego piosenki znają wszyscy, ciężko przeżył śmierć, zmarła to jego mama
Michał Szpak, juror „The Voice of Poland”, gwiazda portalu Instagram, którego piosenki znają wszyscy, ciężko przeżył śmierć, zmarła to jego mama

źródło: pikio

Polecamy także:

Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Wiśniewski wyśmiał zalecenia PiS dotyczące koronawirusa

Rekordowy wzrost liczby zakażonych. Kolejne zgony

To może Cię również zainteresować:

Koszmarne wieści z UK: Zmarł 13-latek chory na COVID-19. Był „zdrowy”

Podano kiedy nastąpi szczyt zachorowań w Polsce. To dopiero początek

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →