Michał Szpak zszokował wszystkich! Nikt się tego po nim nie spodziewał

Michał Szpak ponownie szokuje, przyjął wyzwanie na #hot16challenge2 i „pozamiatał”, jego fani obwieścili, że to nagranie to najlepszy challenge.

Czytaj też: Nowe zasady w komunikacji miejskiej. Koniecznie sprawdź

Akcja, która zapoczątkował raper Solar, czyli hot16challenge2 nabiera niesamowitego rozpędu. Challenge polega na tym, żeby ułożyć swoje własne 16 rapowych wersów, w ciągu 72 godzin od nominacji nagrać filmik i na końcu nominować następnych wykonawców. Wszystko po to żeby wesprzeć polską służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa.

Początkowo udział w wyzwaniu brali tylko raperzy. Swoje zwrotki wykonali tacy raperzy jak: Szpaku, Bedoes, KęKę, Łona, Spinache, Gruby, Mata, Taconafide, Białas, Solar, Mielzky, Borixon, Paluch, Janrapowanie, Otsochodzi, Sentino, Smolasty, Sarius, Koza, Ero, Schafter, Mata, O.S.T.R., czy  Fisz.

Początkowym celem było zebranie miliona złotych, cel już dawno został osiągnięty, a pieniądze dalej rosną. Duża w tym zasługa osób spoza środowiska rapowego, które także podjęły się wyzwania.

Michał Szpak przyjął wyzwanie w #hot16challenge2

Swoje nagrania stworzyli także między innymi: Kuba Wojewódzki, Paweł Domagała, Dawid Podsiadło, Margaret, Katarzyna Nosowska, Agnieszka Chylińska, czy Krzysztof Zalewski.

Wyzwanie postanowił podjąć także Michał Szpak, który udostępnił już je na swoim kanale w serwisie YouTube. Fani piosenkarza wyrazili swój zachwyt nietypowym podejściem do tematu, uznali je za jedno z najlepszych z dotychczas stworzonych.

Zobacz również: Kolejne zachorowania i zgony. Sytuacja jest poważna

„Jeden z najlepszych challenge, świetny jesteś!”

„Nie zawiodłam się! Wiedziałam że jednak to zrobisz. Uwielbiam to słuchać naprawdę wyszło wspaniale”

„Brawo Bracia Szpak za świetny tekst ! Znakomity utwór, to już hit ! Michał pięknie śpiewa i jak zwykle miło zaskakuje”

– komentują zachwyceni fani Michała Szpaka.

faktycznie trzeba przyznać, że fankowe „rapy” Michała Szpaka wpadają w ucho i są bardzo ciekawe. Artysta do zabawy nominował Barbarę Wrońską, Mistera D (muzyczne wcielenie Doroty Masłowskiej), Kingę Rusin i swoją siostrę, Marlenę.

Michał Szpak ponownie szokuje, przyjął wyzwanie na #hot16challenge2 i "pozamiatał", jego fani obwieścili, że to nagranie to najlepszy challenge
Michał Szpak ponownie szokuje, przyjął wyzwanie na #hot16challenge2 i „pozamiatał”, jego fani obwieścili, że to nagranie to najlepszy challenge. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Fatalne dane ze Śląska! Bilans zgonów i zachorowań

Emilewicz ujawniła co rząd ma zamiar zrobić ze Śląskiem

Rząd podjął ostateczną decyzję. Za to wciąż grożą surowe kary

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →