Wiśniewski bankrutuje? Te słowa zszokowały fanów

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski (Ich Troje) bankrutem przez epidemie COVID-19 (koronawirus)? Aktualny czas jest bardzo trudny dla branży artystycznej.

Z powodu panującego zagrożenia wiele imprez masowych jest wstrzymanych do odwołania. W takiej sytuacji wielu piosenkarzy i aktorów sygnalizuje, że już w tym momencie mają spore problemy finansowe.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu grozi niestety bankructwo, jeżeli aktualna sytuacja będzie się utrzymywać w dalszym ciągu. Jak w tym wszystkim odnajduje się Michał Wiśniewski? Czy grożą mu ponowne problemy finansowe?

Michał Wiśniewski to jedna z legend polskiej muzyki popularnej. Przed laty piosenkarz zyskał olbrzymią popularność za sprawą swoich występów w zespole Ich Troje, w którym występuje do dziś. Niestety jego kariera to prawdziwa sinusoida wzlotów i upadków. Od 1996 roku przez prawie ponad dekadę był na samym szczycie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety później aktor napotkał olbrzymie problemy finansowe. Jego sytuacja była na tyle poważna, że w 2018 roku był zmuszony ogłosić swoją upadłość konsumencką. Dziś z powodu koronawirusa ponownie może mieć problemy, bowiem wszelkie koncerty i inne imprezy masowe mają być odwołane, co najmniej do października.

Michał Wiśniewski (Ich Troje) bankrutem?

Oczywiście, że tęsknię za koncertami. Cały czas pracujemy nad płytą, jesteśmy w samym środku prac. Chcielibyśmy, żeby wszystko wróciło do normalności, ale to, że nie zagramy teraz koncertów przez całe lato, to będzie dobre dla ogółu. Oczywiście jest mi strasznie przykro, że wiele osób choruje. Tak jak wszyscy dostosowujemy się do izolacji, odpowiedzialnie noszę też maseczkę zgodnie z zaleceniami

– mówi Michał Wiśniewski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo wszystko piosenkarz z pokorą przyjmuje to co aktualnie przynosi los.

Zdrowia się nie przelicza na pieniądze. Jest jednak tak, że jest strefa wpływów i strefa zainteresowań. Ale jak nie mamy na to wpływu, to nie będziemy się przejmować. Generalnie chyba stąd się bierze mój spokój. Nie będę się nad sobą rozczulać, bo są ludzie, którzy nie mają co do garnka włożyć. Wydaje mi się, że byłoby to totalnie bezczelne, gdybym opowiadał teraz o milionach, które straciłem na koncertach

– wyznał Michał Wiśniewski.

Zobacz również: Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Lider Ich Troje odniósł się również do planu powrotu imprez masowych. Z założeń rządu wynika, że ma to być październik bieżącego roku. Piosenkarz jednak uważa, że najprędzej będzie to jesień, lecz 2021.

Michał Wiśniewski (Ich Troje) bankrutem przez epidemie COVID-19 (koronawirus)? Aktualny czas jest bardzo trudny dla branży artystycznej.
Michał Wiśniewski (Ich Troje) bankrutem przez epidemie COVID-19 (koronawirus)? Aktualny czas jest bardzo trudny dla branży artystycznej./ screen YouTube

Źródło: Plejada

Polecamy także:

Pilny zwrot w sprawie Kacpra! Matka zaatakowała policję

Nowy, nietypowy objaw COVID-19. Spójrz na swoje palce (foto)

Plotki okazały się prawdą. Andrzej Duda tłumaczy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →