Wiśniewski twierdził że mieli romans? Przerwała milczenie

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska byli niedawno posądzeni o romans. Na te oskarżenia szybko odpowiedziała wokalistka Ich Troje, która opublikowała oświadczenie na portalu Instagram. Dziś się okazuje, iż serce zarówno Michała, jak i również Agaty należy do zupełnie innych osób. Dziś potwierdziła to wokalistka, która przedstawiła fanom swojego chłopaka. Fani są pod olbrzymim wrażeniem!

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski — romans to bujda?

CZYTAJ TEŻ: Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska to aktualnie największe gwiazdy zespołu Ich Troje. Niedawno media podały informację wskazującą na domniemany romans pary artystów. Powodem takich przypuszczeń były przede wszystkim podteksty Michała do Agaty podczas jednego z koncertów. Po tym zdarzeniu media zalała fala przypuszczeń dotycząca reakcji między dwojgiem artystów. W takiej sytuacji Agata Buczkowska wydała oświadczenie na portalu Instagram, gdzie wyjaśniła sytuację.

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski nie mieli romsnsu? Udowodniła to wokalistka Ich Troje wrzucając relacje na portalu instagram ze swoim chłopakiem.
Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski nie mieli romansu? Udowodniła to wokalistka Ich Troje wrzucając relacje na portalu Instagram ze swoim chłopakiem.

Dziś już raczej mało kto wierzy w to, że Agata i Michał mogli mieć romans. Niedawno media obeszła informacja o nowej partnerce lidera Ich Troje. Ma nią być tajemnicza Paulina, dla której Michał jest gotów przyspieszyć swój rozwód z aktualną żoną — Dominiką Tajner. Natomiast Agata przedstawiła właśnie swoim fanom jej chłopaka, który ma na imię Dorian i jest siatkarzem grającym w II lidze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszyscy to zobaczyli

Koncerty Michała Wiśniewskiego

Aktualnie Michał Wiśniewski przede wszystkim na przemian z zespołem Ich Troje daje koncerty. Powodem takiej sytuacji są przede wszystkim wciąż aktualne problemy finansowe piosenkarza, który małymi krokami zaczyna z nich wychodzić. Za jeden występ artysta ma inkasować około 15 tysięcy złotych.

POLECAMY:

Z Woźniak Starak nie jest dobrze. Znamy decyzję
Wojewódzki woli parówki! Internauci mają używanie
Tajemnica Kurdej Szatan wyszła na jaw, teraz już wszystko jasne
Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

, , ,