Wiśniewski i Buczkowska wywołali skandal! Ludzie w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Buczkowska. Wokalista znany przede wszystkim z gry w zespole „Ich Troje” został właśnie oskarżony o seksizm względem nowej wokalistki zespołu. Agata Buczkowska otrzymała pod swoim adresem wiele słów nawiązujących do dwuznacznych sytuacji, a nawet propozycji. Seria zdarzeń miała miejsce podczas koncertu na juwenaliach w Białymstoku. Czyżby Michał Wiśniewski po rozstaniu z Dominiką Tajner zaczął prędko harcować?

Michał Wiśniewski i „Ich Troje” – gwiazdy początku wieku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler niesamowicie schudła! Zdjęcia szokują

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski to bez wątpienia gwiazda polskiej muzyki POP z początku XXI wieku. Za sprawą gry w zespole „Ich Troje” Wiśniewski zyskał status bezwzględnej legendy. Należy także podkreślić, że sporą popularność artyście przyniósł udział w festiwalu Eurowizji. Niestety aktualny poziom popularności Pana Michała jest zdecydowanie niższy niż ten z początku wieku. Mężczyzna niedawno stał się bankrutem, który małymi krokami stara się wstać z kolan. W tym celu koncertuje z reaktywowanym zespołem „Ich Troje” oraz nową wokalistką zespołu, którą jest Agata Buczkowska.

CZYTAJ TEŻ: 72 letnia gwiazda pokazała się w bikini. Co za ciało!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski: Po rozwodzie piosenkarz znalazł już pocieszenie?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez niecałe 7 lat. Ich związek nie cieszył się tak dużą popularnością, jak poprzednie związki wokalisty, lecz z pewnością był jednym z dłuższych. Para stosunkowo niedawno podjęła decyzję o rozstaniu. Cała procedura miała się odbyć w pokojowych relacjach, ponieważ małżonkowie nie mają do siebie żadnych pretensji. Aktualnie Michał Wiśniewski jest wolnym strzelcem i wygląda na to, że artysta nie chcę zbyt długo tego stanu podtrzymywać.

Wiśniewski i Buczkowska – to był skandal

Podczas koncertu „Ich Troje” w Białegostoku doszło do serii dziwnych sytuacji. Michał Wiśniewski w pewnym momencie zaczął wysyłać dwuznaczne komentarze do koleżanki z zespołu, którą jest Agata Buczkowska. Również fani nie kryli poirytowania komentarzami Wiśniewskiego, które wyraźnie uderzały w godność Agaty Buczkowskiej.

Wiśniewski Buczkowska Michał Wiśniewski wywołał skandal. Wokalista zespołu "Ich Troje" wysyłał dwuznaczne komentarze do Agaty Buczkowskiej. Co na to Dominika Tajner?
Michał Wiśniewski, Agata Buczkowska, screen/ YouTube

W czasie odgrywania utworu „Za ten papieros” Wiśniewski po raz pierwszy postanowił zwrócić się bezpośrednio do 21-letniej wokalistki zespołu w bulwersujący sposób:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś — powiedział lider zespołu do koleżanki z zespołu.

Później było już tylko gorzej. Lider „Ich Troje” co chwilę wysyłał w stronę Buczkowskiej sprośne komentarze o zabarwieniu erotycznym. Zgromadzeni przed sceną widzowie nie kryli poirytowania z powodu zachowania Michała Wiśniewskiego. Czyżby byłej gwieździe polskiej muzyki POP po prostu czegoś brakowało?

Małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Michał Wiśniewski był już sławny z powodu swoich romansów z wokalistkami i członkiniami zespołu. Jedną z nich była między innymi „Mandaryna”. Tancerka zdobyła serce Pana Michała w czasie wspólnych występów. Szybko gwiazdor wypromował ją na gwiazdę polskiego POP-u, która prędko upadła po kompromitacji na festiwalu w Opolu. Dziś jedna z pierwszych żon Michała Wiśniewskiego zajmuję się tym w czym talentu jej odmówić nie można – tańcem.

Dominika Tajner już nie jest żoną Michała Wiśniewskiego. Jak długo potrwa ten stan u wokalisty? Czy legenda polskiej muzyki POP ma plany wobec wokalistki zespołu, którą jest Agata Buczkowska? Czas pokaże.

źródło: Gala.pl

POLECAMY:

Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”
Wieniawa dodała zdjęcie. W internecie zawrzało
Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!
Wygląd Magdy Ogórek przeraża! Polacy zszokowani (FOTO)
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →