Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! To piekło na ziemi

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski (Ich Troje) zszokował fanów odważnymi słowami podczas wywiadu w Radio Zet. Zdobył się na odwagę i wyznał przerażającą prawdę. Wiśniewski jest uzależniony i ma problem z alkoholem. Nie owijał w bawełnę, mówił jak jest. “Jak się skończy wszywka to lubię się napić” – wyznał Michał Wiśniewski już jako nie tylko wokalista zespołu “Ich Troje” i gwiazda, ale też jako alkoholik. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kontrowersyjny gwiazdor w ostatnich latach przeżył naprawdę bardzo wiele. Choroba nowotworowa, problemy z pieniędzmi, afery wokół jego kobiet i rozwodów. Teraz Michał Wiśniewski ponownie szokuje swoich fanów i zdobywa się na naprawdę ciężkie wyznanie! Wokalista zespołu “Ich Troje” zrobił to w programie na żywo, który wyemitowało “Radio Zet”.

Czytaj też: Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak mama

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rozmowę przeprowadził z nim Michał Figurski. Audycja poświęcona była chorobie naszych czasów. Udział w niej brali terapeuta uzależnień oraz właśnie Michał Wiśniewski – jednakże w tej audycji jako nie gwiazda muzyki, a alkoholik:

– Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem alkoholikiem – powiedział w programie na żywo wokalista “Ich Troje”.

Michał Wiśniewski wyznał, że pozostaje trzeźwy dzięki tzw wszywce, jednakże to nie rozwiązuje sprawy ponieważ wciąż ma potężny problem z alkoholem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Od pięciu lat dzięki wszywkom pozostaje trzeźwy, bo wydaje mi się, że na terapię jestem za inteligentny – wyznał wokalista zespołu “Ich Troje”.

Michał Wiśniewski w Radio Zet wyznał, że ma problem z alkoholem

Jak później dowiadują się widzowie, problem alkoholizmu u Wiśniewskiego jest znany w rodzinie. Ujawnił, że z uzależnieniem borykała się również jego matka, jednakże w przeciwieństwie do niego kobieta żyje w trzeźwości już od kilkunastu lat.

Zobacz też: Panowie lepiej usiądźcie. Marta Manowska w bikini!

– Moja mama jest po terapii i 14 lat nie pije. Skoro jej terapia pomogło, to znaczy, że ona działa – powiedział Wiśniewski, jednakże jak wiemy nie ma zamiaru poddać się terapii pomimo tego, że jest uzależniony.

Być może jeszcze nie jest gotowy na to aby skończyć z tym definitywnie i rozpocząć walkę z chorobą? To właśnie na antenie Radio Zet Michał Wiśniewski wyznał, że jak kończy mu się wszywka to lubi się napić. Bowiem jest to dla wokalisty przyjemność, której nie jest w stanie sobie odmówić w żaden sposób.

Czytaj także: Doda doprowadziła dzieci do płaczu! Wszystko znalazło się w sieci

– W dalszym ciągu jestem alkoholikiem. Kiedy się kończy wszywka, to lubię się napić – wyznał Michał Wiśniewski podczas rozmowy w “Radio Zet”.

Michał Wiśniewski w Radio Zet wyznał że jest uzależniony, ma problem z alkoholem i jak twierdzi “lubi się napić” Wokalista “Ich Troje” to alkoholik?
Michał Wiśniewski w Radio Zet wyznał że jest uzależniony, ma problem z alkoholem i jak twierdzi “lubi się napić” Wokalista “Ich Troje” to alkoholik?

źródło: Pikio, Radio Zet

To Cię również może zainteresować:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →