To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

Udostępnij:

Michał Wiśniewski szaleje na wakacjach, wywołał też nie mały skandal wrzucając kontrowersyjny film na portal Instagram. Lider Ich Troje przeżywa ostatnio burzliwy okres, Michał Wiśniewski przeprowadza właśnie rozwód ze swoją dotychczasową żoną Dominiką Tajner, fakt, że zmienia kobiety tak często świadczy o tym, że ewidentnie nie umie pogodzić się ze swoim wiekiem. Cały czas szuka przygody.

Najpierw upadłość, później rozwód i pogłębiające się problemy alkoholowe, Michał Wiśniewski nie może uznać ostatnich kilku miesięcy za spokojne. Do tego dochodzą plotki, które podają media, że znalazł sobie już nową wybrankę serca. Dlaczego Wiśniewski zmienia kobiety tak często?

CZYTAJ TEŻ: Wiśniewski przegiął. Co on ze sobą zrobił?!

Wiśniewski ponownie wywołał skandal. Dominika Tajner- Wiśniewska jest już czwartą żoną muzyka i najprawdopodobniej na tym się nie skończy. 12 marca tego muzyk złożył pozew rozwodowy i od tego czasu toczy się sprawa w sądzie. Początkowo zgodni małżonkowie ostatecznie nie doszli jeszcze do porozumienia w sprawie podziału majątku.

Lider Ich Troje ma już podobno nową wybrankę. Tajemnicza kobieta miał się już najprawdopodobniej wprowadzić, wraz ze swoimi dziećmi do jego rezydencji.

Wiśniewski wywołał skandal na Insta! Ludzie oburzeni

Michał Wiśniewski (Ich Troje) wywołuje skandal na Instagram, jego rozwód i to, że zmienia kobiety tak często świadczą, że nie pogodził się ze swoim wiekiem.
Fot.: Michał Wiśniewski, screen/ Instagram

Ostatnio Michał Wiśniewski postanowił podzielić się filmem, na swoim profilu na Instagramie, który został nagrany na zalewie na Wisłoce niedaleko miejscowości Pilzno na Podkarpaciu, oczywiście wywołał tym skandal. Wokalista wraz ze znajomymi pływa na skuterach wodnych, łamiąc przy tym prawo i obyczaje dobrego zachowania. Wiśniewski nie nosi podczas jazdy kapoka, a wszyscy uczestnicy trzymają w rękach flary, które później wrzucają do wody.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

Wywołało to oburzenie wśród fanów piosenkarza, którzy nie mogą uwierzyć, że ich idol promuje zaśmiecanie naszej pięknej natury.

źródło: Instagram

POLECAMY:

To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy
Wojewódzki ukrywa kim jest jego ojciec? Szokująca prawda
Wojewódzki chciał ośmieszyć Gąsiewską durnym pytaniem. Jej reakcja natychmiastowa!
Paździoch „Świat według Kiepskich” w okropnym stanie!

Wiśniewski wywołał ponownie skandal.

, , , ,