Szok! Wiśniewski wyznał prawdę o nowej żonie i ich ślubie

Michał Wiśniewski wziął niedawno piąty ślub, a jego nowa żona ma na imię Pola i to właśnie o niej lider Ich Troje opowiedział w „Kwarantanna Live” na portalu Instagram w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Michał Wiśniewski to piosenkarz znany z kilku bardzo charakterystycznych cech. Jedną z nich są przede wszystkim jego czerwone włosy. Drugą jest sposób wykonywanych przez niego utworów, a trzecią to ilość żon, którego grona dołączyła niedawno tajemnicza Pola. Co na jej temat mówi Michał Wiśniewski?

Czytaj też: Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

Michał Wiśniewski to wszystkim dobrze znany lider zespołu Ich Troje. Piosenkarz był na samym szczycie swojej kariery na przełomie XX i XXI wieku. Jego związki i karierę śledziły praktycznie o każdej porze dnia i roku największe media w kraju.

Wiśniewski wziął kolejny ślub, jego nowa żona ma na imię Pola

Aktualnie Michał Wiśniewski na tak wysoką popularność już sobie nie może pozwolić. Jak sam niedawno dał do zrozumienia – przegrał walkę z młodymi artystami w tej kwestii. Mimo wszystko dziś jest wciąż o nim głośno, a szczególnie za sprawą kolejnych małżeństw.

Michał Wiśniewski niedawno był gościem Marcina Cejrowskiego w „Kwarantanna Live”. To tam pierwszy raz powiedział trochę więcej na temat swojej piątej żony. Wspomniał również o przebiegu ceremonii ślubnej.

Ceremonia była przepełniona miłością, jak każda, jeśli jest uczciwa. Anturaż się nie liczy. To wszystko, co jest na zewnątrz, jest dla gości, a nie dla ciebie. (…) Jestem mega szczęśliwy i mam nadzieję, że tak zostanie! (…) Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie

– mówił Michał Wiśniewski.

Zobacz również: Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Wiśniewski wyznał także, że z wyjątkiem Magdy Femme – ze wszystkimi byłymi żonami ma dobry kontakt.

Być może oprócz Magdy [Femme], mam w swoich byłych partnerkach przyjaciół, z którymi też czasem odnosimy się z dystansem do siebie. Uważam, że znacznie uczciwsze jest rozwiązanie, że jeśli przestajecie się rozumieć, to chyba lepiej być szczęśliwym niż nieszczęśliwym. Życia się nie da powtórzyć

Michał Wiśniewski wziął niedawno piąty ślub, a jego nowa żona ma na imię Pola i to właśnie o niej opowiedział w "Kwarantanna Live" na portalu Instagram.
Michał Wiśniewski wziął niedawno piąty ślub, a jego nowa żona ma na imię Pola i to właśnie o niej opowiedział w „Kwarantanna Live” na portalu Instagram. Screen/ YouTube

Źródło: Onet

Polecamy również:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Od dziś nowe obostrzenie! Wysokie kary za nie przestrzeganie. Lepiej to wiedzieć

Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →