Wiśniewski zabrał syna na mecz. Będziesz w szoku komu kibicują

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski wybrali się na mecz Manchester United kontra Liverpool, który odbył się na legendarnym stadionie Czerwonych Diabłów, Old Trafford. Bez wątpienia widać, że relację ojca z synem są na bardzo wysokim poziomie. Lider zespołu „Ich Troje” na co dzień może liczyć na swojego syna, który na każdym kroku stara się być dla niego oparciem. Obaj panowie ze wspólnego wypadu do Anglii postanowili nagrać i opublikować nagranie.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani wstrzymali oddech! Michał Szpak potwierdził sensacyjną nowinę
  2. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc
  3. Królikowski jest w ciężkim stanie! Żona czuwa non stop

Michał Wiśniewski bez wątpienia w ostatnim czasie przechodzi bardzo mało komfortowe chwilę. Niedawno w mediach było bardzo głośno o jego rozwodzie z Dominiką Tajner. Para rozstała się w marcu bieżącego roku, kiedy to piosenkarz oznajmił żonie, iż po prostu chce rozwodu. W takiej sytuacji menadżerka postanowiła pójść na rękę mężowi, aby szybko dokonać wszelkich formalności. Ostatecznie Michał i Dominika przestali być małżeństwem pod koniec września tego roku. Dziś wedle zapewnień utrzymują przyjazne relacje.

Czytaj też: Wiśniewski przeszedł poważną operację! W każdej chwili może stać się kaleką

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier

Dziś Michał Wiśniewski ma być w związku z tajemniczą Pauliną. Lider zespołu Ich Troje miał poznać kobietę za pośrednictwem jednego z portali randkowych. Z doniesień mediów wiadomo, że Paulina ma 35 lat, posiada czwórkę dzieci i z wykształcenia jest prawnikiem. Według plotek wraz z Michałem Wiśniewskim mają się spodziewać dziecka. Na ten moment tych doniesień nie potwierdził sam zainteresowany Michał Wiśniewski, lecz z wypowiedzi jego byłej żony można wywnioskować, iż owa plotka jest czystą prawdą.

Czytaj też: Potworny cios! Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora

Bez wątpienia ostatnie miesiące nie są za lekkie dla lidera Ich Troje, który szuka odpoczynku w wolnym czasie z synem. Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski wybrali się ostatnio na mecz Manchester United kontra Liverpool, który odbył się na legendarnym stadionie Czerwonych Diabłów, Old Trafford. Hit angielskiej ligi zakończył się ostatecznie podziałem punktów między dwoma legendarnymi angielskimi drużynami. Po relacji Michała i Xaviera można wywnioskować, że Panowie bawili się bardzo dobrze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski wybrali się na mecz Manchester United kontra Liverpool, który odbył się na legendarnym Old Trafford.
Michał Wiśniewski/ screen Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Królikowski walczy o życie. Była nadzieja na wyzdrowienie

Polska zostanie wyrzucona z UE? Niepokojący komentarz

Hołownia straszy Polaków. Totalny odlot kandydata na prezydenta

Biedroń nie ma wątpliwości. Już zna wyniki wyborów?

Mieszkowski odleciał w TVP. Oto co stwierdził o PRL

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →