Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

Michał Wiśniewski nie może zaliczyć ostatniego czasu do udanych, najpierw artysta ogłosił upadłość, następnie bankrut Wiśniewski wystąpił o rozwód i zamierza zakończyć długoletni związek z Dominiką Tajner- Wiśniewską. Ostatnio wokaliście Ich Troje zebrało się na wspominki i podzieli się na portalu Instagram zdjęciem, na którym prezentuje się młody Wiśniewski.

Czytaj też: Gates wie kiedy koniec koronawirusa? Zapowiada coś jeszcze gorszego

Wokalista zespołu Ich Troje ma ciężkie kilka lat, najpierw wyznanie jego matki o ich trudnej przeszłości, Michał został jej odebrany jako dziecko z powodu nadużywania alkoholu. Trafił do domu dziecka, a później do wielu rodzin zastępczych, z których notorycznie uciekał. Takie życie doprowadziło u niego do rozwoju choroby alkoholowej.

Późniejszy sukces na scenie muzycznej spowodował, że poziom życia Wiśniewskiego drastycznie wzrósł, co spowodowało u niego bardzo rozrzutny styl życia. Doszło to do tego, że w zeszłym roku media obiegła informacja, że Wiśniewski to bankrut.

Jakby tego było mało w życiu prywatnym muzykowi także nie wiedzie się najlepiej. Dlatego na początku tego roku poinformował on, że bierze rozwód ze swoją dotychczasową żoną Dominika Tajner- Wiśniewską.

Młody Wiśniewski na zdjęciu na portalu Instagram

Wiśniewski (Ich Troje) wrzuca na Instagram zdjęcie jak był młody. W zeszłym roku dotarły do nas informacje, że Wiśniewski to bankrut, teraz czeka go rozwód.
Fot.: Michał Wiśniewski, zrzut ekranu/ Instagram

W mediach społecznościowych jednak Michał Wiśniewski stara się zachować obraz osoby szczęśliwej i często dzieli się ze swoimi fanami fotografiami ze swojego życia.

Tym razem na swoim profilu Instagramowym Wiśniewski postanowił pokazać zdjęcie na którym jest młody i stoi przy awionetce z przyjacielem. Jak widać czasy zmieniły się bardzo mocno i ubiór z lat dziewięćdziesiątych odstaje modowo od dzisiejszych czasów.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →