Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

Udostępnij:

Michał Wiśniewski nie może zaliczyć ostatniego czasu do udanych, najpierw artysta ogłosił upadłość, następnie bankrut Wiśniewski wystąpił o rozwód i zamierza zakończyć długoletni związek z Dominiką Tajner- Wiśniewską. Ostatnio wokaliście Ich Troje zebrało się na wspominki i podzieli się na portalu Instagram zdjęciem, na którym prezentuje się młody Wiśniewski.

Wokalista zespołu Ich Troje ma ciężkie kilka lat, najpierw wyznanie jego matki o ich trudnej przeszłości, Michał został jej odebrany jako dziecko z powodu nadużywania alkoholu. Trafił do domu dziecka, a później do wielu rodzin zastępczych, z których notorycznie uciekał. Takie życie doprowadziło u niego do rozwoju choroby alkoholowej.

ZOBACZ TEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Późniejszy sukces na scenie muzycznej spowodował, że poziom życia Wiśniewskiego drastycznie wzrósł, co spowodowało u niego bardzo rozrzutny styl życia. Doszło to do tego, że w zeszłym roku media obiegła informacja, że Wiśniewski to bankrut.

Jakby tego było mało w życiu prywatnym muzykowi także nie wiedzie się najlepiej. Dlatego na początku tego roku poinformował on, że bierze rozwód ze swoją dotychczasową żoną Dominika Tajner- Wiśniewską.

Młody Wiśniewski na zdjęciu na portalu Instagram

Wiśniewski (Ich Troje) wrzuca na Instagram zdjęcie jak był młody. W zeszłym roku dotarły do nas informacje, że Wiśniewski to bankrut, teraz czeka go rozwód.
Fot.: Michał Wiśniewski, zrzut ekranu/ Instagram

W mediach społecznościowych jednak Michał Wiśniewski stara się zachować obraz osoby szczęśliwej i często dzieli się ze swoimi fanami fotografiami ze swojego życia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!

Tym razem na swoim profilu Instagramowym Wiśniewski postanowił pokazać zdjęcie na którym jest młody i stoi przy awionetce z przyjacielem. Jak widać czasy zmieniły się bardzo mocno i ubiór z lat dziewięćdziesiątych odstaje modowo od dzisiejszych czasów.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!
Pudzian naprawdę to zrobił – feministki go zniszczą
Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził
Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie
Anja Rubik poważnie chora? Jej zdjęcia przeraziły ludzi

, , , ,