Mołek powiedziała to w programie NA ŻYWO! Mina Kozidrak mówi wszystko…

Założyciele grupy Bajm, a do niedawna także małżeństwo, czyli Beata Kozidrak i i Andrzej Pietras, byli gośćmi „Dzień Dobry TVN”. Magda Mołek i Marcin Meller pytali m.in. o przygotowania do sylwestrowego koncertu podczas, którego wystąpi znana polska grupa. Dziennikarka TVN zaczęła jednak rozmowę od tematu dotyczącego życia prywatnego, czym wyraźnie wprawiła swoich gości w zakłopotanie. – Występujecie w charakterze gwiazda-menedżer?

– Gwiazda, menedżer, założyciele zespołu Bajm – odpowiedziała Kozidrak.

– Przyjaciele?

– Oczywiście.

Magda Mołek drążyła jednak dalej, a sądząc po minach gości programu, czyli Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa, pytanie o małżeńską przeszłość, było dla nich wyraźnie kłopotliwe.

Nie masz jeszcze dla niego prezentu? To ostatnia chwila na zakup! Sprawdź naszą propozycję.

– Małżeństwo już nie? – pytała dziennikarka.

– Niestety, już nie – odpowiedział Pietras.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozstali się w ubiegłym roku po 36 latach małżeństwa. Nadal jednak współpracują ze sobą w ramach zespołu Bajm. Magda Mołek najwyraźniej, zdając sobie sprawę z niezręcznego sposobu rozpoczęcia rozmowy, która miała dotyczyć kwestii koncertowych, próbowała wybrnąć i pozostawić dobre wrażenie.

– Ale wiele lat życia razem i pracy na scenie powoduje, że możecie spokojnie na tej kanapie usiąść razem i porozmawiać o tym, co nas czeka. Nie będziemy rozmawiać o tym, co było – podsumowała Mołek.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →