Monika Brodka wkurzyła fanów. Tego zdjęcia jej nie wybaczą

Wpadka, którą zaliczyła Monika Brodka rozwścieczyła fanów na portalu Instagram. Piosenkarka, która swoją karierę rozpoczynała w programie stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem Idol, bierze udział w kampanii reklamowej marki odzieżowej H&M. Wielu zarzuca firmie wyzysk w krajach trzeciego świata.

Monika Brodka swoja sławę oraz popularność zawdzięcza występem oraz późniejszym zwycięstwem w popularnym kilkanaście lat temu programie rozrywkowym stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem Idol. Wtedy też był to jeden z pierwszych talent show w Polsce, dlatego wielu jego zwycięzców na dobre zadomowiło się na scenie muzycznej.

CZYTAJ TEŻ: Marcin Dorociński dodał przerażające zdjęcie. Odwrócisz wzrok

Brodka raczej nie starała się płynąć z prądem, dlatego szła swoją muzyczną drogą, zaowocowało to wielką ilością fanów, którzy uwielbiają jej niecodzienne podejście do muzyki popowej.

Monika Brodka w kampanii reklamowej H&M – wpadka

Wpadka, którą zaliczyła Monika Brodka rozwścieczyła fanów na Instagram. Piosenkarka, która karierę rozpoczynała w Idol(Polsat), bierze udział w reklamie H&M
Wpadka, którą zaliczyła Monika Brodka rozwścieczyła fanów na Instagram. Piosenkarka, która karierę rozpoczynała w Idol(Polsat), bierze udział w reklamie H&M

Monika Brodka i jej współpraca z H&M to dla wielu fanów wielka wpadka. Piosenkarka bierze udział w evencie organizowanym przez markę odzieżową. H&M Loves Music to impreza odbywająca się w każdy weekend czerwca w zajezdni Redutowa w Warszawie, też tam odbywają się koncerty wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Między innymi swój występ 22 czerwca będzie miała Monika Brodka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polacy w szoku! Katarzyna Lubnauer wyznała co sądzi o LGBT!

Fani zarzucają jej jednak, że zgoda na występ na tym festiwalu jest jednoznaczna z popieraniem działań firmy odzieżowej. A zarzuca się jej wykorzystywanie nieletnich do pracy w swoich fabrykach w krajach trzeciego świata. Za głodową stawkę dwóch dolarów dziennie.

Czy faktycznie Monika Brodka powinna zrewidować swoje podejście do współpracą z tą firmą? Czy może jest to przesada i dopatrywanie się już dziury w całym?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!
Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?
„Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

Meta Opis: Wpadka, którą zaliczyła Monika Brodka rozwścieczyła fanów na Instagram. Piosenkarka, która karierę rozpoczynała w Idol(Polsat), bierze udział w reklamie H&M

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →