Karczmarczyk i Mucha skoczyły sobie do gardeł – konflikt narasta

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Karczmarczyk i Anna Mucha mają ze sobą kolejny konflikt w programie „Dance Dance Dance” w TVP.

Czytaj też: Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie jest to w zasadzie nic nowego w wykonaniu Anny Muchy, która praktycznie, co odcinek zbiera bardzo mocne słowa krytyki pod swoim adresem ze strony widzów, a także internautów.

Tym razem oprócz awantury z Anną Karczmarczyk, jeszcze coś zupełnie innego zwróciło uwagę widzów. Chodziło dokładniej o makijaż aktorki,  który zdecydowanie nie przypadł do gustu wielu osobom. Czy w tej sytuacji zobaczymy jeszcze Muchę w trzeciej edycji programu? Z pewnością krytyka pod jej adresem da do myślenia produkcji show.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna postać w najnowszej edycji programu „Dance Dance Dance” w TVP. Chodzi tu przede wszystkim o jej styl przyznawania ocen dla uczestników programu. Anna robi to w najbardziej suruwy sposób,  co nie za bardzo podoba się widzom.

Anna Karczmarczyk i Anna Mucha mają ze sobą nowy konflikt

Nie brakuje przede wszystkim zdań, że Anna nie jest zawodową tancerką,  więc nie powinna dokonywać, aż tak wygórowanych i bardzo ostrych ocen. Mimo wszystko aktorka na ten moment nic sobie nie robi z tego typu opinii pod jej adresem.

Mucha już w pierwszym odcinku dała o sobie znać. Chodziło przede wszystkim o jej wymianę zdań z Kasią Stankiewicz. Opinia Anny bardzo zniechęciła piosenkarkę do dalszej walki w programie. Stąd również Stankiewicz nie kryła swojej radości z powodu wyeliminowania z show.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po zakończeniu udziału nie kryła swojego rozgoryczenia i wprost mówiła,  że występ w „Dance Dance Dance ” jej się nie podobał. W tej sytuacji można się domyślać,  że powodem była jedna z jurorek.

Awantur ciąg dalszy

Niestety dziś na celowniku Anny Muchy znalazła się Ania Karczmarczyk. Aktorka bardzo mocno skrytykowała występ koleżanki po fachu.

Podkreślę, że tancerką nie jestem i to wszystko jest dla mnie nowe. Z przyjemnością pokazałbym wszystkim siniaki…

– wyznała Karczmarczyk.

Zobacz również: Wypłacajcie gotówkę: będą problemy z dostępem do kont

Mucha szybko odpowiedziała:

Nie tłumacz się, nie opowiadaj mi o takich rzeczach. Nie bierzemy mnie na litość! Anka, my ci to wszystko mówimy dlatego, że chcemy wycisnąć z ciebie więcej.

– mówiła Anna Mucha.

Na dodatek widzowie surowo ocenili ostatni makijaż aktorki określając go między innymi jako „sabotaż makijażystki”.

Anna Karczmarczyk i Anna Mucha mają ze sobą nowy konflikt z programie "Dance Dance Dance" w TVP.  Czy to już   nie jest przesada ze strony aktorki?
Anna Karczmarczyk i Anna Mucha mają ze sobą nowy konflikt z programie „Dance Dance Dance” w TVP. Czy to już nie jest przesada ze strony aktorki?/ screen YouTube kanał

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Wiktoria Gąsiewska jest chora? Zwrócili uwagę na okropny szczegół

40 powodów przez które Platforma straciła władzę i już jej nie powinna odzyskać

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →