Tak kiedyś wyglądała Mucha! Niesamowita metamorfoza (foto)

Udostępnij:

Anna Mucha i jej metamorfoza mogą robić wrażenie! Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość często dodaje bardzo odważne zdjęcia na portalu instagram. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak dużo wcześniej wyglądała popularna aktorka. Wielu może być w szoku!

Mucha i jej zmiany wizerunku

CZYTAJ TEŻ: Amerykanie w genialny sposób oddali hołd Powstańcom! Ten film wyciska łzy (wideo)

Anna Mucha zyskała popularność przede wszystkim za sprawą serialu M jak Miłość. To właśnie na antenie TVP od lat wciela się w postać serialowej Magdy, której postać ewoluowała razem z jej odtwórczynią. Mało kto zdaję sobie dziś sprawę z tego, iż jeszcze kilka lat temu Anna Mucha była określana mianem chłopczycy, a nie jak dziś Sex Bomby. Wielu ta wiadomość może bardzo dziwić, lecz zdjęcia aktorki sprzed lat nie pozostawiają na ten temat żadnych złudzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

Anna Mucha i jej metamorfoza

Anna Mucha i jej metamorfoza robią furorę. Niegdyś gwiazda M jak Miłość i TVP wyglądała inaczej. Dziś zamieszcza odważne zdjęcia na portalu instagram
Anna Mucha i jej metamorfoza robią furorę. Niegdyś gwiazda M jak Miłość i TVP wyglądała inaczej. Dziś zamieszcza odważne zdjęcia na portalu instagram

Anna Mucha bez wątpienia przez lata przeszła sporą metamorfozę. Aktorka jeszcze za czasów w związku z Kubą Wojewódzkim była raczej utożsamiana z typem chłopczycy, lecz według relacji gwiazdy żadnemu jej partnerowi jej wygląd nie przeszkadzał. Każdy z nich kochał Annę taką, jaką jest i właśnie z tego między innymi powodu aktorka nigdy nie przywiązywała większej wagi do tego, jak wygląda.

Dziś bez wątpienia możemy powiedzieć, iż Ania sporo się zmieniła. Niegdyś nie epatowała tak bardzo swoimi kobiecymi cechami. Aktorka raczej była bardzo skromna i skryta, lecz wszystko uległo zmianie wraz z momentem wzrostu jej popularności. Dziś na portalu instagram obserwują ją tysiące fanów, którzy podziwiają jej styl i podejście do życia.

POLECAMY:

To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje
Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości
Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!

, , ,