Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Udostępnij:

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość, której ostatnia metamorfoza ukazana na okładce dwutygodnika „Gala” wywarła sporo pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Bez wątpienia aktorka jest w tej chwili w bardzo dobrej formie, a przeprowadzona niedawno sesja fotograficzna ukazuje to w bardzo wyraźny sposób. Lata lecą, a Anna Mucha wciąż utrzymują kapitalny wygląd.

Anna Mucha i jej metamorfoza

Czytaj też: Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd dzisiejszego polskiego show biznesu. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korcza. Swoją pierwszą główną rolę zagrała w filmie pt. Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga, która jak do tej pory była największą produkcją w jakiej wystąpił. Mucha grała również w kilku polskich filmach takich jak Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2 a ostatnio w produkcji Kogel Mogel 3. Na co dzień aktorka gra w serialu M jak Miłość.

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z gwiazd TVP i serialu M jak Miłość,  której ostatnia metamorfoza ukazana  "Gala" wywarła sporo pozytywnych komentarzy.
Anna Mucha/ screen YouTube

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość, której ostatnia metamorfoza ukazana na okładce dwutygodnika „Gala” wywarła sporo pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Aktorka często lubi brać udział w sesjach fotograficznych dla kolorowych magazynów. Jedna z nich ukaże się wkrótce w najnowszym wydaniu magazynu „Gala”, gdzie Anna Mucha będzie pozwać na tle Jerozolimy, które wieloletnie podkreślała, że jest dla niej bardzo ważnym miejscem. O najnowszym wydaniu dowiadujemy się między innymi z profilu na portalu Instagram magazynu „Gala”.

Już od poniedziałku nowa, wyjątkowa „Gala”. Pojechaliśmy razem z Anną Muchą do Jerozolimy. Aktorka zdradziła w rozmowie Damianowi Gajdzie, dlaczego tak często do niej wraca. Wyznała też, co dziś jest dla niej w życiu najważniejsze. Wywiad i piękną sesję znajdziecie w numerze, który ma… aż 164 strony! „Galę” kupicie także z DVD „Tajemnice Joan” z Judi Dench w roli głównej Polecamy!” – czytamy w zapowiedzi najnowszego numeru Gali.

Tagi: Anna Mucha metamorfoza, M jak Miłość, Gala, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała
Roxie ostro odpowiada Szpakowi. Konflikt narasta!
Skandal w „Mam talent”! Widzowie czują się oszukani

, , , ,