Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość, której ostatnia metamorfoza ukazana na okładce dwutygodnika „Gala” wywarła sporo pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Bez wątpienia aktorka jest w tej chwili w bardzo dobrej formie, a przeprowadzona niedawno sesja fotograficzna ukazuje to w bardzo wyraźny sposób. Lata lecą, a Anna Mucha wciąż utrzymują kapitalny wygląd.

Anna Mucha i jej metamorfoza

Czytaj też: Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd dzisiejszego polskiego show biznesu. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korcza. Swoją pierwszą główną rolę zagrała w filmie pt. Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga, która jak do tej pory była największą produkcją w jakiej wystąpił. Mucha grała również w kilku polskich filmach takich jak Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2 a ostatnio w produkcji Kogel Mogel 3. Na co dzień aktorka gra w serialu M jak Miłość.

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z gwiazd TVP i serialu M jak Miłość,  której ostatnia metamorfoza ukazana  "Gala" wywarła sporo pozytywnych komentarzy.
Anna Mucha/ screen YouTube

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość, której ostatnia metamorfoza ukazana na okładce dwutygodnika „Gala” wywarła sporo pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Aktorka często lubi brać udział w sesjach fotograficznych dla kolorowych magazynów. Jedna z nich ukaże się wkrótce w najnowszym wydaniu magazynu „Gala”, gdzie Anna Mucha będzie pozwać na tle Jerozolimy, które wieloletnie podkreślała, że jest dla niej bardzo ważnym miejscem. O najnowszym wydaniu dowiadujemy się między innymi z profilu na portalu Instagram magazynu „Gala”.

Już od poniedziałku nowa, wyjątkowa „Gala”. Pojechaliśmy razem z Anną Muchą do Jerozolimy. Aktorka zdradziła w rozmowie Damianowi Gajdzie, dlaczego tak często do niej wraca. Wyznała też, co dziś jest dla niej w życiu najważniejsze. Wywiad i piękną sesję znajdziecie w numerze, który ma… aż 164 strony! „Galę” kupicie także z DVD „Tajemnice Joan” z Judi Dench w roli głównej Polecamy!” – czytamy w zapowiedzi najnowszego numeru Gali.

Tagi: Anna Mucha metamorfoza, M jak Miłość, Gala, TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała
Roxie ostro odpowiada Szpakowi. Konflikt narasta!
Skandal w „Mam talent”! Widzowie czują się oszukani
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →