Mucha pokazała się całkiem nago. Internauci nie dowierzają!

Udostępnij:

Anna Mucha nago? Aktorka znana z takich produkcji telewizyjnych jak M jak Miłość czy Młode Wilki nie lubi się kryć ze swoimi kobiecymi kształtami, które mogą przykuć uwagę. Aktorka niedawno przeżywała niełatwe chwilę za sprawą króla TVN. Kuba Wojewódzki za sprawą swojej najnowszej książki spory jej fragment poświęcił właśnie celebrytce. Aktorka wydaje się niewzruszona tymi rewelacjami i z pełną świadomością zamieszcza na swoim koncie na portalu instagram bardzo odważne zdjęcie. Przesadziła?

Kuba Wojewódzki załatwił pracę swojej ex? Anna Mucha w „M jak Miłość” to zasługa króla TVN?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczyt żenady? Producenci “Kiepskich” właśnie ogłosili konkurs dla widzów! Trzymajcie się… (film)

Anna Mucha to aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość”. To tam wciela się w postać serialowej Magdy. Niedawno media obiegła informacja mówiąca, iż angaż w produkcji TVP zapewnił aktorce jej były partner — Kuba Wojewódzki. Informacja pochodzi z książki króla TVN, który poświęcił swojej dawnej partnerce spory fragment publikacji. Nie brakuje jednak opinii, iż ta wersja jest mocno przerysowana przez znanego dziennikarza, który chciał się zmieścić na aktorce za jej wypowiedzi na jego temat. Chodzi przede wszystkim o sprawy łóżkowe — Anna Mucha w jednym z wywiadów stwierdziła wprost, iż Kuba w tych sprawach zbyt mocny nie jest.

Anna Mucha nago. Aktorka M jak Miłość szokuje na portalu instagram. Kuba Wojewódzki ma czego żałować? Król TVN może czuc się urażony.
Anna Mucha nago. Aktorka M jak Miłość szokuje na portalu instagram. Kuba Wojewódzki ma czego żałować? Król TVN może czuc się urażony.

Anna Mucha nago? Aktorka szokuje na portalu instagram. Kuba Wojewódzki ma czego żałować?

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Bez wątpienia duma Kuby Wojewódzkiego musiała zostać mocno poruszona tymi słowami Muchy, która w mediach uchodzi za ikonę seksapilu i kobiecości. Aktorka niejednokrotnie to potwierdza swoimi publikacjami na portalu instagram. To właśnie tam możemy ujrzeć bardzo odważne zdjęcia aktorki, która raczej nie czuje oporów przed publikacją praktycznie nagich zdjęć. Jedno z nich w szczególności przykuło uwagę internatów. Warto dodać, iż to nie pierwszy tego typu post celebrytki. Przypomnijmy, iż w przeszłości Anna Mucha brała udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)
Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)

, , , ,