Ostro! Mucha skrytykowana przez reprezentanta Polski

Jakub Rzeźniczak i Anna Mucha (Dance Dance Dance) mają ze sobą konflikt po ostatnim komentarzu byłego gracza Legii Warszawa na portalu Instagram?

Czytaj też: Przerażające wieści z Włoch. Rząd przekazał plan działania

Nie ulega wątpliwości, że Anna Mucha w ostatnim czasie jest w bardzo dużym ogniu krytyki. Niestety widzom programu tanecznego nie za bardzo przypadł do gustu styl, w którym aktorka dokonuje ocen uczestników programu.

Anna Mucha robi to w bardzo wymagający sposób, lecz czy jest odpowiednią osobą do tego, aby od kogoś wymagać ponad swoje własne umiejętności? W tym aspekcie wielu widzów w to po prostu wątpi.

Jakub Rzeźniczak i Anna Mucha mają ze sobą konflikt po ostatnim odcinku „Dance Dance Dance”?

Jakub Rzeźniczak to były gracz warszawskiej Legii, który ostatnie lata swojej kariery spędził w lidze Azerbejdżanu, która w ostatnich latach zaliczyła zdecydowany progres i jest notowana wyżej od naszej krajowej ekstraklasy.

Mimo wszystko Rzeźniczak to przede wszystkim legenda Legii, w której pobił rekord pod względem rozegranych meczy. Teraz już były reprezentant Polski zmierza coraz bardziej ku końcowi swojej kariery i może właśnie z tego powodu jest o nim coraz głośniej w mediach.

Niedawno okazało się, że Jakub jest widzem programu „Dance Dance Dance„. Wszystko wyszło na jaw z powodu jego komentarza na Instagramie w związku z ostatnim odcinkiem show.

Piłkarz skomentował zdjęcie opublikowane przez Annę Muchę, na którym to gwiazda „M jak Miłość” płakała po występie Fit Lovers. Piłkarz w odpowiedzi na publikację napisał, że łzy Anny były udawane.

Czekałam na to, że aż zatańczycie taniec współczesny. Nie spodziewałam się, że mnie tak przeczołgacie. Jestem totalnie rozwalona

– powiedziała po występie Pameli i Mateusza.

Zobacz również: Zaostrzenia niezgodne z konstytucją? PiS ma poważny problem

Kuba jednak w szczerość reakcji aktorki nie wierzył.

Weź przykład z @rober_kupisz, jak opisywać emocje, a nie je udawać…

– napisał Jakub Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak i Anna Mucha (Dance Dance Dance) mają ze sobą konflikt po ostatnim komentarzu byłego gracza Legii Warszawa na portalu Instagram?
Jakub Rzeźniczak i Anna Mucha (Dance Dance Dance) mają ze sobą konflikt po ostatnim komentarzu byłego gracza Legii Warszawa na portalu Instagram?/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

, , ,