Obleśne zdjęcie krąży w sieci, Nergal całkiem nago

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Nergal Darski wrzucił na Instagram obleśne zdjęcie, na którym były Dody jest całkowicie nago. Fotografia oburzyła wszystkich obserwujących.

Czytaj też: To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nergal kolejny raz szokuje, tym razem jednak nie postanowił obrażać uczuć religijnych polaków. Na portalu społecznościowym Instagram opublikował fotografię, którą zniesmaczył niemal wszystkich użytkowników serwisu. Lider zespołu Behemot jest na niej kompletnie nagi.

Panująca epidemia koronawirusa COVID-19, a także wprowadzona w związku z nim kwarantanna spowodowała, że wiele gwiazd pozostało bez zajęcia. Odwołane plany zdjęciowe, koncerty, czy spotkania z fanami, spowodowały, że mają teraz bardzo dużo wolnego czasu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Nergal Darski kompletnie nago na portalu Instagram

Zespół Behemot , także tak jak inne zespoły zawiesił swoją trasę koncertową do czasu, aż świat upora się z wirusem, dlatego Adam Nergal Darski, wyraźnie się nudzi. Na Portalu Instagram postanowił opublikować zdjęcie sprzed lat, co jest teraz popularną akcją wśród internautów.

Darski nie byłby jednak sobą gdyby nie wprowadził fanów w osłupienie. Zdjęcie zostało zrobione w Szwajcarii, zaraz po zakończeniu jednego z koncertów, a Nergal jest na nim kompletnie nagi. Zasłania go tylko skarpetka, założona na wiadome miejsce.

Zobacz również: Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Fani artysty zareagowali raczej z obrzydzeniem i część z nich wyraziła to dosadnie w komentarzach. A wy jak sądzicie, czy Adam Nergal Darski tym razem przekroczył granicę dobrego smaku?

Adam Nergal Darski wrzucił na Instagram obleśne zdjęcie, na którym były Dody jest całkowicie nago. Fotografia oburzyła wszystkich obserwujących
Adam Nergal Darski wrzucił na Instagram obleśne zdjęcie, na którym były Dody jest całkowicie nago. Fotografia oburzyła wszystkich obserwujących. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

„Celowo sam się zaraziłem”. Burmistrz z Berlina zszokował całe Niemcy

Będą kolejne zaostrzenia! Więcej uprawnień dla policji

Chiny zataiły prawdziwy rozmiar pandemii? Ujawniono raport wywiadu USA

To może Cię również zainteresować:

Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

Kolejne zgony i zakażenia w Polsce. Resort podał nowe dane

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →