Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska i jej śmierć dla milionów Polaków była olbrzymim szokiem. Aktorka odeszła po długotrwałej walce z rakiem trzustki, 14 października 2014, tym samym zostawiając na tym świecie męża (Jarosław Bieniuk), córkę (Oliwia Bieniuk) oraz dwóch synów (Jana i Szymona). Odejście Anny Przybylskiej bez wątpienia było wielką stratą dla polskiego kina. Wielkie gwiazdy, w wśród nich między innymi Kuba Wojewódzki głęboko ubolewali z powodu odejścia aktorki. Dziś okazuje się, że choroba Anny Przybylskiej nie była jej jedynym zmartwieniem przed śmiercią.

Anna Przybylska i jej śmierć. Żona Jarosława Bieniuk przeżywała koszmar

Anna Przybylska i jej śmierć. Kuba Wojewódzki,  Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk wspominają aktorkę i jej problemy przed śmiercią.
Anna Przybylska i jej śmierć. Kuba Wojewódzki, Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk wspominają aktorkę i jej problemy przed śmiercią.

Anna Przybylska zmarła z powodu raka trzustki. Ostatnie chwile na tym świecie artystki przebiegały w formie pewnego rozliczenia się z dotychczasowym życiem. Przybylska wiodła bardzo szczęśliwe małżeństwo z Jarosławem Bieniukiem, z którym miała córkę (Oliwia Bieniuk) oraz dwóch synów. Niestety całą sielankę zakończyła choroba na walkę, z którą było już za późno.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk – ich życie zakłócili paparazzi

CZYTAJ TEŻ: Marlena i Seweryn oszaleli! „Ty kur…”, „Ty chu…”

Anna Przybylska przed śmiercią zmagała się ze sporym problem ze strony paparazzi. Aktorka miała na tyle dosyć fotografów, że w pewnym momencie doszło nawet do rękoczynów, a w zdarzeniu musiała interweniować policja. Końcówka życia aktorki to była prawdziwa wojna ze środowiskiem dziennikarzy pracujących dla plotkarskich gazet. Znajomi aktorki wielokrotnie podkreślali, iż cały konflikt wiele kosztował Annę. Najgorsze w tej sprawie były jednak artykuły prasowe mediów, które uśmiercały Przybylską jeszcze przed jej faktycznym zgonem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska nie jest naturalna? Fala oburzenia po tym zdjęciu! (Foto)

Jarosław Bieniuk i jego problem. Co robi Oliwia Bieniuk? Jak Annę Przybylską wspomina Kuba Wojewódzki?

Jarosław Bieniuk aktualnie ma spore problemy spowodowane skandalem, który wypłynął w kwietniu tego roku. Mąż Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt i z tego powodu jego aktualna sytuacja do najlepszych nie należy. W tym samym czasie córka aktorki – Oliwia Bieniuk robi furorę na portalu Instagram, gdzie obserwuję ją prawie 100 tysięcy osób. Za Przybylską z pewnością tęskni także Kuba Wojewódzki, który w swojej najnowszej książce przyznał, że do dziś z wielkim sentymentem wspomina poranny widok Anny Przybylskiej.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Julia Wieniawa przyłapana na kłamstwie? Internauci mają dość
Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt
Skandal w „Big brother”! Kamil Lemieszewski w ciężkim szoku
Joanna Krupa znika z „Top Model”? Spodziewają się najgorszego
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →