Oliwia Bieniuk jak Przybylska! „Myślałem że to Ania”

Oliwia Bieniuk pokazała się na Festiwalu Opener 2019, który odbywa się właśnie w Gdyni, wygląda zupełnie jak Anna Przybylska. Jej zdjęcia można podziwiać na portalu Instagram, nie widać na nich jej ojca. Jarosław Bieniuk ma problemy, kilka miesięcy temu został posądzony o gwałt na modelce Sylwii Sz., sprawa jest w toku.

W domu Bieniuków w ostatnim czasie nie dzieje się za dobrze, Jarosław Bieniuk został kilka miesięcy temu posądzony o gwałt. 29 letnia modelka Sylwia Sz. utrzymuje, że były piłkarz zabrał ją do pokoju hotelowego, gdzie bawili się wspólnie ze znajomymi, gdy ci opuścili hotel, Bieniuk miał ją związać i zgwałcić.

Jak utrzymuje dalej modelka, Bieniuk miał też przynieść do pokoju dużą ilość kokainy, do której brania miał ją namawiać. Podejrzany wszystkiemu zaprzecza, przyznaje, że odbył stosunek z Sylwią Sz., ale za obopólną zgodą. Narkotyki także miały nie należeć do niego i według jego zeznań to modelka miała je przynieść.

CZYTAJ TEŻ: To miał być Kusy z serial Ranczo! Nie uwierzycie

Prokuratura zaznacza, że sprawa jest w toku, jak na razie Jarosław Bieniuk nie ma postawionych zarzutów o gwałt, a jedynie o nakłanianie do zażywania narkotyków. Może to w najbliższej przyszłości jednak ulec zmianie.

Oliwia Bieniuk zupełnie jak Przybylska na Opener 2019!

Oliwia Bieniuk na Opener 2019 w Gdyni, wygląda jak Przybylska, zdjęcia na Instagram. Jarosław Bieniuk podejrzany o gwałt, nie pokazał się z córką.
Fot.: Oliwia Bieniuk, zrzut ekranu/ Instagram

jak widać problemy ojca nie mają dużego wpływu na córkę. Oliwia Bieniuk pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z Festiwalu Open’er 2019, który odbywa się w Gdyni. Dziewczyna wydaje się być szczęśliwa i zachwycona faktem przebywania na festiwalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:Ludzie w szoku! Ceny w knajpie Wojewódzkiego to przesada!

W komentarzach fani od razu zauważyli, że Oliwia Bieniuk wygląda prawie identycznie jak jej matka, Anna Przybylska. Aktorka zmarła kilka lat temu, przegrała walkę z chorobą, osierociła trójkę dzieci.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler pokazała się nago! Fani w szoku (foto)
Wiśniewski i Buczkowska wywołali skandal! Ludzie w szoku
Prawie naga w centrum miasta! Maffashion ostro przegięła
72 letnia gwiazda pokazała się w bikini. Co za ciało!
Kultowa gwiazda w serial Ranczo! Nikt nie wiedział kim jest
loading...

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →