Piotr Woźniak-Starak i Słowikowa: Byli ze sobą blisko?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Woźniak-Starak i jego śmierć: Monika „Słowikowa” Banasiak twierdzi, że ona i Piotr Woźniak-Starak żyli w bardzo bliskich i przede wszystkim przyjaznych relacjach. „Słowikowa” na dodatek zdradziła, że syn miliarderów oraz popularny producent filmowy wiązał sobie z nią pewne plany. Niestety wszystko pokrzyżowała śmierć producenta filmowego, który zginął w sierpniu zeszłego roku na Mazurach prowadząc pod wpływem alkoholu motorówkę. Ciało producenta zostało odnalezione na drugi dzień po zaginięciu. Jakie plany względem „Słowikowej” miał Piotr Woźniak-Starak?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier
  3. Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Monika Banasiak to popularna „Słowikowa”, która w czasach największej świetności polskiej mafii była żoną Andrzeja Zielińskiego, pseudonim „Słowik” – jednego z przywódców gangu pruszkowskiego.
Monika „Słowikowa” Banasiak twierdzi, że ona, a także Piotr Woźniak-Starak mieli razem rozmawiać na temat stworzenia filmu, który miał się bezpośrednio odnosić do życia byłej żony bossa polskiej mafii. Niestety wszelkie plany dotyczące tego projektu już najprawdopodobniej nigdy nie zostaną zrealizowane.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Kobieta również przez pewien czas odbywała karę pozbawienia wolności. Dziś już jest na wolności. Na życie zarabia między innymi dzięki pisaniu książek na temat jej życia w czasach największej świetności polskiej mafii. Niedawno w jednym z wywiadów stwierdziła, że ona i Piotr Woźniak-Starak mieli mieć wspólne plany dotyczące stworzenia filmu opartego na jej życiu.

Piotr Woźniak-Starak i jego śmierć

„To była wielka tajemnica. Nikt o tym nie wiedział. Była żona gangstera „Słowika”, Monika Banasiak mówi, że była w bliskich, przyjacielskich relacjach z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Zmarły tragicznie producent zamierzał nakręcić film inspirowany jej życiem”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– donosił „Super Express”. 

Te doniesienia potwierdziła przede wszystkim Banasiak, która opisała plany znanego producenta.

„To miał być thriller inspirowany moim życiem. Miałam być na planie i wszystko konsultować. Wiem, że Piotrek zrobiłby wspaniałe kino. Dużo lepsze niż Vega”

– twierdzi Słowikowa. 

Czytaj też: Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

Dziś Monika „Słowikowa” Banasiak ma mieć przede wszystkim żal do Patryka Vegi, który miał się zainspirować jej życiem obok gangstera i stworzyć na tej podstawie film, lecz ostatecznie bez zapłacenia „Słowikowej”.

Piotr Woźniak-Starak i jego śmierć: Monika "Słowikowa" Banasiak twierdzi, że ona i Piotr Woźniak-Starak żyli w bardzo bliskich i przyjaznych relacjach.
Piotr Woźniak-Starak/ screen YouTube

Źródło: YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Andrzej Duda ostro nt. PolExit. Będzie wyjście Polski?

Timmermans pogrążył opozycję! PiS może świętować

Holland napisała list do Anglików ws. BrExit-u. Lepiej usiądźcie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →