Ostatnie zdjęcia jakie zrobiła Przybylska przed śmiercią… Sama je opublikowała [FOTO]

Udostępnij:

Śmierć Anny Przybylskiej była jedną z największych tragedii w świecie polskiego show-biznesu w tym dziesięcioleciu. Aktorkę oglądano między innymi w serialu TVP pod tytułem „Złotopolscy”, uwielbiano ja w całym kraju. Partner Przybylskiej, Jarosław Bieniuk został sam z trójką ich dzieci, byli to córka Oliwia oraz dwóch synów Szymon i Jan. Prezentujemy tutaj wam ostatnie zdjęcia jakie Anna Przybylska zrobiła przed śmiercią.

Zanim wszyscy poznali Annę Przybylską jako aktorkę, pracowała jako modelka, w 1994 roku zajęła nawet trzecie miejsce w konkursie Twarz Roku. Ale dopiero praca aktorki dała jej prawdziwy rozgłos i popularność. Zadebiutowała w 1997 roku rolą w filmie „Ciemna strona wenus”.

CZYTAJ TEŻ: Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)

Następnie przyszła rola, która przyniosła jej największą popularność, w kultowym tasiemcu produkcji TVP pod tytułem „Złotopolscy”, w którym grała od 1998 roku do zakończenia jego emisji w 2010 roku. Następnie przyszły role w „Sezonie na leszcza”, „Karierze Nikosia Dyzmy”, czy serialu komediowym stacji telewizyjnej Polsat „Daleko od noszy”.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Mamy ostatnie zdjęcia jakie zrobiła przed śmiercią Anna Przybylska

W 2014 roku przyszła druzgocąca wiadomość, dlatego śmierć Anny Przybylskiej wprawiła całą Polskę w stan żałoby, osierociła trójkę dzieci, były to córka Oliwia oraz dwóch synów Szymon i Jan. Jej partnerem, a także ojcem dzieci był Jarosław Bieniuk, znany piłkarz. Poniżej przedstawiamy ostatnie zdjęcia jakie Anna Przybylska zrobiła przed śmiercią na raka.

Oto ostatnie zdjęcia jakie wrzuciła Przybylska (Złotopolscy). Śmierć Przybylskiej sprawiła, że Jarosław Bieniuk, córka Oliwia i reszta dzieci zostali sami.
Fot.: Anna Przybylska, screen/ Internet

Jest to jedno z ostatnich zdjęć, jakimi podzieliła się w internecie Anna Przybylska zrobione na 11 dni przed jej śmiercią. Zostało zrobione na Wielkanoc w kwietniu 2014 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wielka wpadka Wojewódzkiego! Fani nie dadzą mu teraz spokoju!

Kolejna seria zdjęć zrobiona na niedługo przed jej odejściem.

Oto ostatnie zdjęcia jakie wrzuciła Przybylska (Złotopolscy). Śmierć Przybylskiej sprawiła, że Jarosław Bieniuk, córka Oliwia i reszta dzieci zostali sami.

Fotografie zostały zrobione w lutym 2014 roku. Przybylska i jej ostatnie zdjęcia przed śmiercią

Zdjęcie zrobione w kwietniu 2014 roku.

źródło: wLocie.pl

POLECAMY:

Gąsiewska odsłania swoje wdzięki – co za nogi!
Panowie lepiej usiądźcie! Mamy zdjęcie nagiej Muchy!
Gessler ma problem z alkoholem?! Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na ten temat!
Naga Maffashion w sieci! Jej zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności!
Ustawka Rozenek i Majdana w sieci. Fani wyśmiali ich bezlitośnie!

Przybylska i jej ostatnie zdjęcia przed śmiercią

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →