Gwiazda serialu Ranczo miała zawał serca. Otarł się o śmierć

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda serialu Ranczo (TVP) i programu Taniec z Gwiazdami, Bogdan Kalus przeżył zawał serca, był to jeden z najtrudniejszych momentów w jego życiu. Aktor jest znany przede wszystkim za sprawą swojej roli Hadziuka. Aktualnie artystę rodem ze Śląska widzimy znaczenie rzadziej. Po zakończeniu nagrań perypetii mieszkańców Wilkowyi, Kalus w telewizji jest widziany bardzo rzadko. Jednak od marca ma to ulec zmianie. Aktor został zaproszony do uczestnictwa w kolejnej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Nie ma się co czarować, Pan Bogdan faworytem do wygranej nie jest. Mimo wszystko dla fanów kulturowego serialu będzie bardzo miło go ponownie zobaczyć.

Bogdan Kalus największą popularność święcił w latach 2006-2016. To wówczas był jedną z najbardziej barwnych postaci serialu Ranczo w TVP. Teraz aktor jest w trakcie przygotowań do programu Taniec z Gwiazdami. Wygląda na to, że artysta ponownie wraca na medialny afisz, lecz trzeba powiedzieć, że nie zawsze życie dawało Panu Bogdanowi powody do zadowolenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

18 lat temu aktor przeszedł zawał. Jego życie było w bardzo poważnym zagrożeniu. Do całej sytuacji miało dojść w sylwestra.

Gwiazda serialu „Ranczo” i programu „Taniec z Gwiazdami”, Bogdan Kalus przeżył zawał serca

Musiałem skonsultować się z lekarzem. Niespełna 18 lat temu nie miałem co robić w sylwestra i stwierdziłem, że zawał serca to będzie dobry pomysł 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– wspominał w rozmowie z “Super Expressem”.

Aktualnie przed debiutem na parkiecie aktor został zobowiązany do przeprowadzenia badań.

Zrobiłem również EKG wysiłkowe i okazało się, że spokojnie dam radę. Nie jestem typem gościa, który leży w domu na kanapie i jedyny mięsień, jaki pracuje, to mięsień kciuka, od pilota. Coś tam robię. Nie dużo, ale zawsze coś 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– dodał gwiazdor serialu Ranczo.

Kalus w TzG

Bardzo pozytywnie nastawiona z powodu postępów na parkiecie Kalusa jest jego trenerka – Lenka Klimentowa.

Bogdan przede wszystkim radzi sobie bardzo dobrze, ale jest takim uczniem, który potrzebuje więcej czasu 

– relacjonowała przygotowania do występu w tanecznym show.

Myślicie, że Pan Bogdan ma szansę namieszać w nowej edycji Tańca z Gwiazdami?

Gwiazda serialu Ranczo (TVP) i programu Taniec z Gwiazdami, która przeżyła zawał serca to Bogdan Kalus. Sytuacja była dramatyczna.
Kalus z serialu Ranczo przeszedł zawał serca/ screen YouTube

Polecamy także:

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Doda zawiesza karierę. Podjęła ostateczną decyzję

Polecamy przede wszystkim:

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →