Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził

Udostępnij:

Mazury, to tu Robert Lewandowski oraz Anna Lewandowska postanowili spędzić ostatnie dni swoich wakacji, podzielili się tym na portalu Instagram. Zawodnik drużyny mistrza Niemiec, Bayern Monachium udostępnił fotografię, na której szaleje na jednym z mazurskich jezior, pędzi po wodzie z zastraszającą prędkością, a skuter wodny, którego dosiada jest wart grube pieniądze.

kapitan naszej reprezentacji ma za sobą całkiem udany sezon, chociaż początki tego nie zapowiadały. Pierwsza część rozgrywek w Bundesligi nie napawała optymizmem kibiców drużyny Bayern Monachium, w której występuje Robert. Strata do prowadzącej wtedy w lidze Borussii Dortmund była ogromna.

CZYTAJ TEŻ: Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie

Reprezentacja też nie rozpieszczała nas stylem swojej gry i chociaż wygrywała robiła to z trudem i w okropnym stylu. Robert starał się jednak robić swoje i potrafił w tym sezonie natchnąć kolegów zarówno w klubie, jak i reprezentacji do lepszej gry.

Dobra gra sprawiła, że Robert Lewandowski zakończył sezon z mistrzostwem Niemiec oraz statuetką króla strzelców. Także gra naszej kadry w ostatnich meczach eliminacyjnych mogła się już bardziej podobać i napawać nadzieją na jeszcze lepszą grę na jesieni.

Robert Lewandowski szaleje, zobacz na portalu Instagram!

Mazury to tu Robert Lewandowski (Bayern) i Anna Lewandowska kończą wakacje, zobacz na Instagram jak szaleje na wodzie. Skuter wodny jest wart bardzo dużo.
Fot.: Robert Lewandowski, zrzut ekranu/ Instagram

Po tak udanym sezonie Robert Lewandowski zdecydowanie zasłużył na odpoczynek. Wakacje spędzał w różnych częściach globu, czym dzielił się chętnie na portalu Instagram. Najpierw on, Anna Lewandowska i ich córka odpoczywali na greckiej wyspie Mykonos, wspólnie ze Szczęsnymi. Później Lewandowski zawitał do Chin, a koniec urlopu postanowił spędzić w Polsce, wybrał tak jak zawsze Mazury.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha dodała bardzo ostre zdjęcia! Panowie lepiej usiądźcie

Na Instagramie Robert postanowił podzielić się zdjęciem z dobrej zabawy jaką miał na wodzie. Szalał po tafli, a skuter wodny prawie unosił się w powietrzu. Prędkość z jaką się poruszał musiała być bardzo duża, tak jak cena takiej maszyny, może dochodzić nawet do 60 tysięcy złotych. Robert nie żałuje pieniędzy na swoje zabawki.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Anja Rubik poważnie chora? Jej zdjęcia przeraziły ludzi
Mamed Khalidov przerywa milczenie! Wstrząsające wyznanie
Rozenek wyznał to publicznie – chodzi o jego stan zdrowia
Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!
Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę

, , , ,