Roksana Węgiel pokazała braciszka. Fani nie kryli zachwytu

Roksana Węgiel (Roxie) i jej bracia robią furorę na portalu Instagram,  gdzie gwiazda The Voice Kids bardzo często publikuję wspólne zdjęcia z rodzeństwem.

Czytaj też: Rząd zniesie kolejne ograniczenia! Znamy warunki

Roksana w ostatnich miesiącach uchodzi za jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia w Polsce. Nie ma w zasadzie w tym nic dziwnego. Jako pierwsza Polka osiągnęła olbrzymi sukces za sprawą wygranej na konkursie Eurowizji dla dzieci w Mińsku w 2018 roku. Mimo, że jej sukces rok później powtórzyła także Viki Gabor to wciąż to Roksana jest uznawana za największą nastoletnią gwiazdę w Polsce.

Roksana Węgiel jest gwiazdą olbrzymiego formatu i to mimo tak bardzo młodego wieku. Wszystko w jej przypadku zaczęło się od udziału w The Voice Kids, gdzie pod okiem Edyty Górniak osiągnęła zwycięstwo.

Następnie otrzymała propozycję reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji dla dzieci w Mińsku. Tam osiągnęła jeszcze większe zwycięstwo i jako pierwsza Polka wygrała imprezę organizowaną przez Europejską Unię Nadawców. Dziś jej życiem interesuje się wiele tysięcy Polaków.

Roksana Węgiel i jej bracia

Roksana w najbliższym czasie niestety nie może brać udziału w występach z udziałem fanów. Wszystkiemu winna jest aktualna sytuacja w Polsce oraz na świecie. Pandemia spowodowała, że wszelkie imprezy masowe ze względów bezpieczeństwa zostały odwołane.

W tym czasie Roxie organizuje koncerty przez Internet dla swoich fanów, lecz to nie wszystko. Bardzo aktywnie zajmuje się również swoim młodszym rodzeństwem. Szczególny zachwyt u fanów piosenkarki powoduje jej najmłodszy braciszek Tymek.

View this post on Instagram

Przystojniak???

A post shared by Rafał Węgiel (@stworca_roxie) on

Zobacz również: Krytyczna granica! Nowe zgony i zakażenia w Polsce

Tymek nie ma jeszcze roku, a już o nim mówi cała Polska. Niedawno tata Roksany opublikował zdjęcie brata piosenkarki,  które cieszy się olbrzymią popularnością wśród internautów.

Oczka Roksanki

Ale duży chłopak już

Słodziaczek malutki

– komentowali fani.

Roksana Węgiel (Roxie) i jej bracia robią furorę na portalu Instagram,  gdzie gwiazda The Voice Kids bardzo często publikuję wspólne zdjęcia z rodzeństwem
Roksana Węgiel (Roxie) i jej bracia robią furorę na portalu Instagram, gdzie gwiazda The Voice Kids bardzo często publikuję wspólne zdjęcia z rodzeństwem

Źródło: Instagram

Polecamy także:

„Zapomniała, że nie jest w TVP”. Pokaz chamstwa w wykonaniu minister (wideo)

Płonie skarb narodowy! To prawdziwa tragedia

Kiedy otwarte hotele i galerie? Znamy termin!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →