Roksana Węgiel powiedziała co sądzi o Viki Gabor. Szczerze jak nigdy

Roksana Węgiel dała wywiad, zwyciężczyni programu The Voice Kids oraz konkursu Eurowizja Junior, powiedziała między innymi, co sądzi o Viki Gabor.

Czytaj też: Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

Roxie Węgiel swoją wielką popularność zawdzięcza udziałowi i późniejszemu zwycięstwu w programie The Voice Kids, który emitowany jest w TVP. Sukces w muzycznym show dał jej przepustkę do startu w festiwalu piosenki Eurowizja Junior, który dziewczyna, ku zaskoczeniu wszystkich także wygrała.

Została pierwszą polką, która tego dokonała. Wcześniej największym sukcesem było drugie miejsce Edyty Górniak podczas Eurowizji w 1992 roku. A zwycięską piosenką był „Anyone I Want to Be”.

Od tamtego momentu nastolatka święci kolejne triumfy. Jej debiutancki singiel „Żyj” został odtworzony na YouTube ponad 15 milionów razy, a piosenkarka otrzymała za niego złotą płytę.

Roksana Węgiel powiedziała, co myśli o Viki Gabor

Na debiutanckiej płycie artystki znalazło się 13 utworów. W tym wspomniane już wcześniej „Anyone I Want to Be”, a także „Lay Low”, „Żyj”, czy „Obiecuję”. W listopadzie 2019 roku wydano limitowaną wersję, wzbogaconą o 4 nowe utwory: „MVP”, „Half Of My Heart”, „True”, a także „Cisza”

Zobacz również: Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

W jednym z ostatnich wywiadów Roksana Węgiel została zapytana, co sądzi o kolejnej młodej gwieździe polskiej sceny muzycznej, która przeszła niemal identyczną drogę rok po Roxie, czyli o Viki Gabor.

„Czasem się do siebie odezwiemy na Instagramie. Przed kwarantanną mieliśmy częstszy kontakt pomiędzy aktywnościami. Bardzo ją lubię, bo jest super osóbką.”

– stwierdziła młoda piosenkarka.

Roksanę zapytano także jak spędza czas podczas wprowadzonej kilka tygodni temu kwarantanny.

Nadrabiam szkołę i spędzam czas z rodziną. Wykorzystujemy ten czas na maksa, bo nie wiadomo ile jeszcze takich chwil będzie.

Roksana Węgiel dała wywiad, zwyciężczyni The Voice Kids oraz konkursu Eurowizja, powiedziała między innymi co sądzi o Viki Gabor
Roksana Węgiel dała wywiad, zwyciężczyni The Voice Kids oraz konkursu Eurowizja, powiedziała między innymi co sądzi o Viki Gabor. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Pilny zwrot w sprawie Kacpra! Matka zaatakowała policję

Nowy, nietypowy objaw COVID-19. Spójrz na swoje palce (foto)

Plotki okazały się prawdą. Andrzej Duda tłumaczy

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →