Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd TVN w ostatnim czasie. Ostatnio Małgosia Rozenek coraz częściej jest oskarżana o botoks, a stwierdzenia w tym temacie najczęściej padają na jej profilu na portalu Instagram. Czyżby znana telewizyjna prezenterka postanowiła zrobić sobie dosyć kontrowersyjny zabieg, aby się odmłodzić? Fani w tym temacie nie mają żadnych wątpliwości, lecz jak jest naprawdę?

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Rozenek i botoks

Małgorzata Rozenek w latach 2012–2014 prowadziła program Perfekcyjna pani domu, który początkowo był emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN Style, a w sezonach 2–5 w na antenie TVN. W kolejnych sezonach kontynuowała współpracę z TVN, pełniąc funkcję jurorki w reality show Bitwa o dom oraz prowadzącej programów: Piekielny hotel i Projekt Lady. Prowadziła również programy realizowane dla TVN Style: W dobrym stylu (2016), Warsztat urody (2018) i Być jak Małgorzata Rozenek (2019). Aktualnie Rozenek skupia się przede wszystkim na pracy w programie Projekt Lady.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedne z największych gwiazd TVN w ostatnim czasie. Ostatnio Małgosia Rozenek coraz częściej jest oskarżana o botoks.
Małgorzata Rozenek/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Prywatnie Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem, który bez wątpienia bardzo wpłynął na rozwój jej kariery. Aktualnie telewizyjna prezenterka jest związana z Radosławem Majdanem, który jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej oraz byłym mężem Doroty Rabczewskiej. Małgorzata wraz z aktualnym mężem wzięła niedawno udział w programie Azja Express oraz Iron Majdan. Od samego początku swojej kariery telewizyjnej jest związana ze stacją TVN.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd TVN w ostatnim czasie. Ostatnio Małgosia Rozenek coraz częściej jest oskarżana o botoks. Stwierdzenia w tym temacie najczęściej padają na jej profilu na portalu Instagram. Brzmią one następująco:

Dlaczego ma pani coraz mniejsze oczka i bardzo opuchniętą twarz? Jakiś nowy zabieg czy botoks? – zapytała złośliwie internautka. Na te słowa krytyki prędko odpowiedziała prezenterka TVN.

-Nie, tak wygląda twarz kobiety w trakcie terapii hormonalnej stosowanej w trakcie In vitro. Będę trzymała kciuki za ciebie, żebyś nigdy nie musiała jej przechodzić. – skomentowała Małgorzata Rozenek.

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

, , , ,