Wpadka Rozenek-Majdan na Insta. Fani zniesmaczeni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) przebywa na kwarantannie z mężem (Radosław Majdan), ostatnio na Instagram pokazała zdjęcie,na którym ma przetłuszczone włosy. Nie darowali jej tego.

Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) przebywa na kwarantannie z mężem (Radosław Majdan) i w tym czasie stara się urozmaicać czas fanów na portalu Instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety w tym aspekcie można powiedzieć, że Gosia Rozenek zaliczyła wpadkę publikując zdjęcie z przetłuszczonymi włosami. Fani bardzo szybko zauważyli ten element i postanowili go w bardzo dosadny sposób uświadomić prezenterce stacji TVN. Czy gwieździe takiego formatu jak Gosia Rozenek wypada publikować takie zdjęcia? Zdaniem fanów są one po prostu niesmaczne.

Rozenek i jej przetłuszczone włosy

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z największych gwiazd stacji TVN oraz prowadząca takich programów telewizyjnych jak między innymi „Projekt Lady” czy „Perfekcyjna Pani domu”. Do niedawna celebrytka miała również swój własny program, który prowadziła wraz z mężem -„Iron Majdan”. Niestety show zostało zdjęte z anteny z powodu niskiej oglądalności. Jednak ten fakt nie wpłynął negatywnie na karierę Gosi, która jest wciąż jedną z największych gwiazd komercyjnej stacji TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Perfekcyjna Pani domu jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niestety ostatnio Rozenek zaliczyła wpadkę publikując zdjęcie z przetłuszczonymi włosami. Prezenterka stara się pokazywać fanom także z mniej „perfekcyjnej” strony. W ostatnią sobotę opublikowała na portalu społecznościowym zdjęcie prosto z łóżka, na którym leży z mężem i ukochanymi buldożkami francuskimi. Gwiazda była ubrana w białą koszulkę, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Niestety uwagę fanów zwróciły przede wszystkim nieco przetłuszczone włosy i brak makijażu.

Po wczorajszym nocnym maratonie filmowym #domzpapieru #casadepapel obudziliśmy troszkę później niż zwykle. Obudziliśmy, to wcale nie znaczy, że wstaliśmy. Czasem nie jest tak źle. Miłego weekendu, kochaninapisała.

Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) przebywa na kwarantannie z mężem (Radosław Majdan) i   na portalu Instagram pokazuje zdjęcie,  gdzie  ma przetłuszczone włosy.
Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) przebywa na kwarantannie z mężem (Radosław Majdan) i na portalu Instagram pokazuje zdjęcie, gdzie ma przetłuszczone włosy./ screen YouTube

Pani Małgosiu, kocham Panią, ale wydaje mi się, że * publikowanie zdjęć prosto z pościeli o poranku to lekka przesada *. Odrobinę waszej prywatności pozostawcie dla siebienapisała jedna z internautek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo szybko zareagowała na ten komentarz na temat zdjęcia, gdzie rzeczywiście ma przetłuszczone włosy?

Nie przesadzajodpisała.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →