Rozenek-Majdan na wojnie z fanami. Radek tłumaczy zachowanie żony

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu społecznościowym Instagram przez hejt, a w całą sprawę postanowił się zaangażować również jej mąż – Radosław Majdan.

Czytaj też: To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie ulega wątpliwości, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show biznesie. Celebryci bardzo chętnie pokazują się razem i zdradzają tajemnice dotyczące ich życia codziennego.

Niestety w takich sytuacjach często muszą również mierzyć się z hejtem. Ostatnio bardzo dobrze przekonała się o tym perfekcyjna Pani domu, która postanowiła zareagować. Jednak dziś z działań żony musiał się wytłumaczyć Radosław Majdan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu społecznościowym Instagram przez hejt

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to najbardziej popularna para w polskim show biznesie. Małgosia zasłynęła przede wszystkim z prowadzenia licznych programów telewizyjnych w stacji TVN. Najbardziej popularne z nich to „Perfekcyjna Pani domu” oraz „Projekt Lady”. Z kolei Radosław Majdan to były bramkarz polskiej reprezentacji piłkarskiej oraz były mąż piosenkarki Doroty Rabczewskiej znanej głównie jako „Doda”.

Aktualnie życiem małżeństwa celebrytów interesuje się jeszcze większe grono internautów. Powodem takiej sytuacji jest ciąża gwiazdy TVN, która stała się medialna z bardzo wielu powodów. W tej sytuacji internauci komentują praktycznie wszystko co opublikuję Gosia Rozenek.

Niestety nie wszystkie komentarze spełniają standardy przyjęte przez „Perfekcyjną”. Te najbardziej niestosowane są przez nią usuwane, a ich autorzy są niezwłocznie blokowani.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fanom jednak takie zachowanie prezenterki TVN się nie podoba. W tej sytuacji postanowili wylać swoje żale na profilu Radka Majdana pod jego najnowszym zdjęciem z sesji zdjęciowej dla magazynu „Gala”.

Pięknie, kwitnąco. Pani Małgosiu, a dlaczego mnie pani zablokowała? Czasem wejdę zerknąć, co dobrego, wczoraj patrzę – no blokada

– napisał zablokowany internauta.

Zobacz również: Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Na ten zarzut prędko odpowiedział Radosław.

To nie jest konto Małgosi, a poza tym, jeżeli kogoś blokuje, to na pewno nie bez powodu.

– napisał mąż Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu Instagram przez hejt,  a w całą sprawę postanowił się zaangażować również jej mąż  - Radosław Majdan.
Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu Instagram przez hejt, a w całą sprawę postanowił się zaangażować również jej mąż – Radosław Majdan./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

Kolejne zgony i zakażenia w Polsce. Resort podał nowe dane

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

Ludzie wpadli w panikę! Lekarka z Hiszpanii ujawniła prawdę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →