Rozenek prawie nago. Ledwo się zasłoniła, rozpala zmysły

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek nago? Gwiazda TVN i programu „Projekt lady” opublikowała na portalu Instagram bardzo odważne zdjęcie. Fani są pod olbrzymim wrażeniem dyspozycji gwiazdy, która mimo skończonych czterdziestu lat nadal robi wrażenie.

Małgorzata Rozenek i TVN

CZYTAJ TEŻ: Doda miała wypadek! Nagle spadła w dół

Małgorzata Rozenek dała się poznać szerokiej publiczności za sprawą programu „Perfekcyjna Pani domu”. Po sukcesie „PPD” celebrytka otrzymała propozycję wystąpienia i poprowadzenia programu „Projekt lady”. Warto jednak podkreślić, iż pierwsze kroki w telewizji Małgosia zawdzięcza w sporej mierze swojemu pierwszemu mężowi — Jackowi Rozenkowi. Aktor nie tylko odmienił oblicze przyszłej perfekcyjnej Pani domu, lecz również zapewnił jej swoim nazwiskiem wejście na szczyty sławy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cezary Żak jest krewnym legendy telewizji! Będziecie w szoku

Rozenek prawie nago

Małgorzata Rozenek nago? Gwiazda TVN i programu Projekt lady opublikowała na portalu instagram bardzo odważne zdjęcie. Fani są pod olbrzymim wrażeniem.
Małgorzata Rozenek nago? Gwiazda TVN i programu Projekt lady opublikowała na portalu Instagram bardzo odważne zdjęcie. Fani są pod olbrzymim wrażeniem.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna na portalu Instagram. To tam codziennie zamieszcza zdjęcia związane z jej życiem i pracą. Jedno z najnowszych wzbudziło spore zainteresowanie wśród fanów gwiazdy TVN, która zamieściła bardzo odważne zdjęcia. Internauci szczególnie zwrócili uwagę na odsłonięty biust artystki. Pod zdjęciem znalazły się zarówno osoby chwalące, jak i również ganiące celebrytkę za tego typu zdjęcia.

Kim jest Małgosia Rozenek?

Małgosia Rozenek to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i prowadząca program „Projekt Lady”. Zdaniem wielu na salony show-biznesu wprowadził ją jej drugi mąż Jacek Rozenek, który jest aktorem. Aktualnie celebrytka jest żoną byłego piłkarza, a także reprezentanta Polski w piłce nożnej Radosława Majdana. Z wykształcenia Małgorzata Rozenek jest prawnikiem. Dlatego po studiach magisterskich podjęła studia doktorskie z zakresu prawa zakończone tytułem doktora nauk prawnych.

POLECAMY TAKŻE:

Wiśniewski w nowym związku? Wiemy z kim sie spotyka.Co na to Tajner?
Maciej Musiał został upokorzony. Wstyd i niemoc odebrały mu siły
Wojewódzki potwierdza! Ma nową dziewczynę. Nie uwierzysz ile ma lat
Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!
Tajner ujawnia! To się stanie z dziećmi po rozwodzie

, , , ,