Rozenek prawie nago. Ledwo się zasłoniła, rozpala zmysły

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek nago? Gwiazda TVN i programu „Projekt lady” opublikowała na portalu Instagram bardzo odważne zdjęcie. Fani są pod olbrzymim wrażeniem dyspozycji gwiazdy, która mimo skończonych czterdziestu lat nadal robi wrażenie.

Małgorzata Rozenek i TVN

CZYTAJ TEŻ: Margaret szczerze o swojej wierze. Będziecie w szoku, co sądzi o kościele!

Małgorzata Rozenek dała się poznać szerokiej publiczności za sprawą programu „Perfekcyjna Pani domu”. Po sukcesie „PPD” celebrytka otrzymała propozycję wystąpienia i poprowadzenia programu „Projekt lady”. Warto jednak podkreślić, iż pierwsze kroki w telewizji Małgosia zawdzięcza w sporej mierze swojemu pierwszemu mężowi — Jackowi Rozenkowi. Aktor nie tylko odmienił oblicze przyszłej perfekcyjnej Pani domu, lecz również zapewnił jej swoim nazwiskiem wejście na szczyty sławy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Kurdej Szatan spędza Boże Narodzenie. Przepych i rozmach!

Rozenek prawie nago

Małgorzata Rozenek nago? Gwiazda TVN i programu Projekt lady opublikowała na portalu instagram bardzo odważne zdjęcie. Fani są pod olbrzymim wrażeniem.
Małgorzata Rozenek nago? Gwiazda TVN i programu Projekt lady opublikowała na portalu Instagram bardzo odważne zdjęcie. Fani są pod olbrzymim wrażeniem.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna na portalu Instagram. To tam codziennie zamieszcza zdjęcia związane z jej życiem i pracą. Jedno z najnowszych wzbudziło spore zainteresowanie wśród fanów gwiazdy TVN, która zamieściła bardzo odważne zdjęcia. Internauci szczególnie zwrócili uwagę na odsłonięty biust artystki. Pod zdjęciem znalazły się zarówno osoby chwalące, jak i również ganiące celebrytkę za tego typu zdjęcia.

Kim jest Małgosia Rozenek?

Małgosia Rozenek to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i prowadząca program „Projekt Lady”. Zdaniem wielu na salony show-biznesu wprowadził ją jej drugi mąż Jacek Rozenek, który jest aktorem. Aktualnie celebrytka jest żoną byłego piłkarza, a także reprezentanta Polski w piłce nożnej Radosława Majdana. Z wykształcenia Małgorzata Rozenek jest prawnikiem. Dlatego po studiach magisterskich podjęła studia doktorskie z zakresu prawa zakończone tytułem doktora nauk prawnych.

POLECAMY TAKŻE:

TVN oszukuje widzów?! Fani programu mają dość!
Dramat na scenie! Takich obrazków jeszcze nie oglądaliście!
Magda Gessler szczerze jak nigdy: To była katastrofa!
Doda dostała ostrą reprymendę! Zaatakowała ją legenda muzyki
Górniak nie da się oglądać! Czy Król TVN uratuje jej karierę?

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →