Rozenek wyśmiała chorych! Obrzydliwy wpis

Udostępnij:

Wpis Małgorzaty Rozenek na portalu społecznościowym Instagram wywołał oburzenie użytkowników, bowiem według wielu wyśmiała ona chorych na raka, gwiazda TVN stwierdziła, że gdy ściągnie rzęsy wygląda jak po chemii.

Czytaj też: Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem i dziećmi postanowiła na czas kwarantanny wyjechać poza Warszawę. Taka decyzja miała być podyktowana faktem bezpieczeństwa brzemiennej, gdyż na wsi istnieje dużo mniejsze prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem, niż w wielkiej metropolii.

Gwiazda TVN nie zapomina jednak o fanach i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie na portalu Instagram, gdzie stara się regularnie publikować kolejne zdjęcia, filmy i posty.

Małgorzata Rozenek wyśmiała chorych na raka?

Tym razem zdecydowała się udostępnić zdjęcie w pełnym makijażu. Jedna z jej fanek stwierdziła, że niestety nie wygląda tak dobrze jak celebrytka, a po zdjęciu sztucznych rzęs wygląda jak po chemii.

„Pięknie! Ja niestety po ściągnięciu sztucznych rzęs „domowym sposobem” wyglądam, jak po chemii”

– zakomunikowała jedna z fanek Małgorzaty.

Perfekcyjna pani domu zdecydowała się jej odpowiedzieć, szczerze przyznała, że ma podobnie. Część użytkowników Instagrama było jednak oburzonych taką wypowiedzią gwiazdy.

„Ja też! Szczególnie jak założę taką szeroką materiałową opaskę na włosy”

– napisała w komentarzu Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jedna z obserwujących wymianę zdań użytkowniczek Instagrama poczuła się urażona takimi stwierdzeniami. Uznała, że gwiazda TVN żartuje sobie z chorych na raka i leczących się z niego przez chemioterapię. Gosia szybko postanowiła przeprosić kobietę i wszystkich, którzy mogli czuć się urażeni jej wypowiedzią.

Zobacz również: Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

„Jeżeli poczułaś się urażona, to bardzo cię przepraszam. W tym kontekście, to faktycznie nie jest śmieszne. Całuję cię i bardzo przytulam, zdrowia życzę”

– odpowiedziała skruszona Małgorzata Rozenek.

Jak myślicie czy Małgosia Rozenek-Majdan faktycznie przekroczyła pewną granicę? Z pewnością wiemy jedno, na drugi raz zastanowi się dwa razy, zanim skomentuje coś w ten sposób.

Wpis Rozenek na Instagram wywołał oburzenie, bowiem według wielu wyśmiała ona chorych na raka, stwierdziła że gdy ściągnie rzęsy wygląda jak po chemii
Wpis Rozenek na Instagram wywołał oburzenie, bowiem według wielu wyśmiała ona chorych na raka, stwierdziła że gdy ściągnie rzęsy wygląda jak po chemii. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

To może Cię również zainteresować:

To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

loading...

, , , , , ,