Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało

Udostępnij:

Ryszard Kotys, lepiej znany wszystkim jako Marian Paździoch jedna z postaci w serialu „Świat według Kiepskich” ma dwóję dzieci, jeden z synów jest starszy od jego obecnej żony. Ostatnio głośno jest o tym, że choroba, z którą walczy Kotys jest poważna i nie wiadomo czy gwiazda stacji Polsat będzie wstanie kontynuować swoją rolę w serialu.

Ryszard Kotys dużą część swojej kariery spędził na deskach różnych teatrów, rozsianych po całym kraju. Ale jego bogate doświadczenie zawodowe nie ogranicza się tylko do scen teatralnych. Przez 65 lat Kotys zdążył zagrać ponad 40 ról w serialach i 150 w filmach.

CZYTAJ TEŻ: Anna Mucha daję receptę na pecha. Zgadzacie się?

Najczęściej przychodziło mu odgrywanie ról złoczyńców i typków spod ciemnej gwiazdy. Szeroki rozgłos przyniosła mu jednak dopiero rola w serialu stacji Polsat pod tytułem „Świat według Kiepskich”. Marian Paździoch, sąsiad głównego bohatera to dzięki kreacji Kotysa dodaje kolorytu serialowi i ma rzeszę fanów po dziś dzień.

Ryszard Kotys ma dwójkę dzieci!

Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch z serialu "Świat według Kiepskich" (Polsat) ma dwójkę dzieci. Choroba, z którą walczy Kotys postępuje.
Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch z serialu „Świat według Kiepskich” (Polsat) ma dwójkę dzieci. Choroba, z którą walczy Kotys postępuje.

Ryszard Kotys zmaga się z pogarszającym się stanem zdrowia. Choroba, z którą walczy od lat oraz zaawansowany wiek, ma już 87 lat, spowodowały, że porzucił pracę w teatrze oraz na planach filmowych. Nadal jednak jest częścią „Świata według Kiepskich”, a fani mają nadzieję, że będzie z nimi jeszcze długo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powiedzieli dość! Marleny będzie bronił prawnik

Ryszard Kotys jest bardzo skrytym człowiekiem, wiadomo, że ma dwójkę dzieci. Pierwszy z synów, jeszcze ze związku z Barbarą Wojtkowską urodził się w 1956 roku i warto zauważyć, że jest dwa lata starszy niż druga żona aktora Kamila Sammler, z która ma drugiego syna rocznik 1987.

źródło: wLocie.pl, wikipedia

POLECAMY:

Kontrowersje w The Voice of Poland. Bednarek zgarnia pulę
Lara Gessler pokazała ojca. Tylko zobaczcie jak wyglądają
Skandal w „Tańcu z gwiazdami”! Fani programu wściekli
Cichopek i Hakiel nie dali rady! Tego się nikt nie spodziewał

, , , ,