Sablewska nago w swoje urodziny. Sąsiedzi mieli niezłe widoki

Maja Sablewska obchodziła urodziny nago, zdjęcia z „imprezy’ wrzuciła na portal społecznościowy Instagram. Ile lat ma Maja Sablewska? Podoba się wam taka forma świętowania?

Czytaj też: Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

Sablewska jest jedną z tych celebrytek, która nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Dosyć często raczy nas różnego rodzaju fotografiami z rozbieranych sesji zdjęciowych, które najczęściej trafiają na jej profil na portalu Instagram.

Z okazji swoich urodzin Maja postanowiła uraczyć nas kolejnym wyzwolonym zdjęciem. Sablewska stoi na balkonie w swoim mieszkaniu owinięta jedynie w kołdrę, z pewnością sąsiedzi mieli , co oglądać.

Maja Sablewska nago na balkonie, tak uczciła swoje urodziny

Z okazji 40- tych urodzin Maja postanowiła zorganizować także małą akcję dla swoich najwierniejszych fanów. Ogłosiła na swoim profilu na portalu Instagram, że zamierza rozdać użytkownikom część swoich ubrań, żeby zyskały drugie życie..

„Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna za wszystkie życzenia, które dostałam w dniu moich urodzin. A urodziny były to niezwykłe, magiczne, pełne przemyśleń (…)Dodatkowo, z okazji moich 40 urodzin, rozdaje Wam swoje ubrania, dając im nowe życie, sami zobaczcie”

– stwierdziła na Instagramie Maja Sablewska.

Życzenia nagiej Mai Sablewskiej postanowiło złożyć wielu użytkowników, w tym też kilka gwiazd. Między innymi dziennikarka Dorota Szelągowska.

Zobacz również: Uwaga! PiS chce przepchnąć ustawę. Polacy zszokowani

„Maju, sięgaj gwiazd, inspiruj, przełamuj, kochaj”

– napisała w komentarzu pod nagim zdjęciem Sablewskiej Dorota Szelągowska.

Maja Sablewska obchodziła urodziny nago, zdjęcia z "imprezy' wrzuciła na Instagram. Ile lat ma Maja Sablewska? Podoba się wam taka forma świętowania?
Maja Sablewska obchodziła urodziny nago, zdjęcia z „imprezy’ wrzuciła na Instagram. Ile lat ma Maja Sablewska? Podoba się wam taka forma świętowania? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

To może Cię również zainteresować:

Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Padł kolejny rekord. Najgorsze przed nami. Nowe dane resortu zdrowia

, ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →