Kolejny skandal w Dance Dance Dance. Tego jeszcze nie było

Udostępnij:

Kolejny skandal w TVP w programie „Dance Dance Dance”, Anna Mucha była w szoku, sprawcą sytuacji był Krzysztof Jonkisz, który kompletnie pogubił się podczas swojego solowego występu. Zapłakany zbiegł ze sceny. Jurorów zatkało, polały się łzy.

Zobacz również: Przykry sekret Wieniawy ujawniony! Przyjaciel się wygadał

Tegoroczna edycja programu „Dance Dance Dance” dostarcza nam coraz więcej emocji. Mimo panującej pandemii koronawirusa program jest wciąż transmitowany, lecz jego odcinki zostały podzielone na pół. W ten sposób ostatni odcinek programu ujrzymy 11 kwietnia. Czy później nagrania będą kontynuowane? Tego niestety nie wiemy. Możemy mieć jedynie nadzieję, że sytuacja ulegnie stabilizacji.

Druga edycja programu „Dance Dance Dance” dostarcza nam naprawdę sporą dawkę emocji. Z jednej strony odpowiedzialni za taki stan rzeczy są przede wszystkim jurorzy na czele z mocno krytyczną Anną Muchą. Z kolei z drugiej strony uczestnicy też potrafią mocno zaskoczyć. Tak było ubiegłej soboty podczas premiery nowego odcinka tanecznego show telewizji publicznej. Podczas solowego występu Krzysztofa Jonkisza doszło do nietuzinkowej. Brat Marcina zszedł ze sceny po tym jak całkowicie dał się ponieść emocjom.

Kolejny skandal w Dance Dance Dance w TVP, Krzysztof Jonkisz nie wytrzymał presji

Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił

– mówił zapłakany. 

Do sytuacji odniosła się Anna Mucha.

On się po prostu zafiksował, bo się pomylił i myślał, że to się powtórzy. Powinien wyjść. Zrobił najgorszą rzecz. Poddał się – stwierdziła z przykrością mówiła Anna Mucha. 

Jak się teraz podda, to będzie się poddawał do końca życia – określił Kupisz.

Następnie juror docenił odwagę młodego uczestnika.

Bardzo ci dziękuję, że wróciłeś, bo brakowałoby nam ciebie. Dziękuję uczestnikom, że stanęli za tobą i za to, co zrobili. Pokazaliście to, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji i od tego, jakie miejsca tutaj zajmujecie – podkreślił juror.

W tym tygodniu z programu nikt nie odpadł. Zostały jedynie wytypowane dwie zagrożone pary, a są nimi bracia Jonkisz oraz Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek.

Kolejny skandal w TVP w programie "Dance Dance Dance", Anna Mucha była w szoku, a powodem całej sytuacji był Krzysztof Jonkisz.
Kolejny skandal w TVP w programie „Dance Dance Dance”, Anna Mucha była w szoku, a powodem całej sytuacji był Krzysztof Jonkisz.

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Koronawirus, najnowsze dane z Polski. Jest coraz gorzej

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

loading...

, ,