Wyciekły stare zdjęcia El Dursi! Nie uwierzysz jak wyglądała

Udostępnij:

Metamorfoza jaką przeszłą Klaudia El Dursi w ostatnich latach, jest chyba jedną z najbardziej widowiskowych, uczestniczka Top Model zmieniła się diametralnie od swojego występu w tym programie, już jako prowadząca Hotel Paradise wygląda zupełnie inaczej. Teraz na jaw wyszły stare zdjęcia El Dursi. Zobaczcie jak wyglądała modelka przed laty.

Klaudia El Dursi swoja rosnącą popularność zawdzięcza udziałowi w programie TVN pod tytułem Top Model. Także obecnie na portalu Instagram jej profil śledzi ponad 400 tysięcy użytkowników. Ten potencjał dostrzegli włodarze stacji i zaproponowali modelce prowadzenie nowego programu rozrywkowego pod tytułem Hotel Paradise.

Program okazuje się sukcesem, a El Dursi w roli prowadzącej także sprawdziła się znakomicie. Czekamy z zapartym tchem na następne programy, które miejmy nadzieję w przyszłości poprowadzi jaśniejąca gwiazda TVN-u.

Prezentujemy stare zdjęcia Klaudii El Dursi

Tymczasem fani modelki rozpoczęli dyskusję pod zdjęciem z przeszłości, które przyjaciółka Klaudii El Dursi opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Chodzi o zmiany jakie zaszły w wyglądzie prezenterki, mianowicie miała dużo jaśniejsze włosy, bardziej okrągłą twarz i zupełnie inaczej się ubierała.

Czytaj też: Ostrzeżenie IMGW: Stan zagrożenia zdrowia i życia

„Facebook przypomniał 😳😳😳 my z @klaudia_el_dursi piękne i młode na Teneryfie 😎💃🏼 z jakieś 100 (a dokładnie 8) lat temu! Kiedy jeszcze byłam odważna i regularnie dowiedziałam”

Poniżej przedstawiamy więcej zdjęć Klaudii El Dursi z przeszłości. A wam jak, która wersja modelki podoba się bardziej?

Klaudia El Dursi, screen/ Instagram
Klaudia El Dursi, screen/ Instagram
Metamorfoza jaką przeszła w ostatnich latach Klaudia El Dursi jest niesamowita, uczetniczka Top Model i prowadząca Hotel Paradise pokazała stare zdjęcia.
Metamorfoza jaką przeszła w ostatnich latach Klaudia El Dursi jest niesamowita, uczestniczka Top Model i prowadząca Hotel Paradise pokazała stare zdjęcia. Screen/Instagram

źródło: Pomponik

Polecamy także:

Szok! Ujawniono kulisy skandalu. Stankiewicz się należało?

Świat był w błędzie! Szokujące odkrycie dot. koronawirusa

PILNE! Rząd podjął drastyczną decyzję w związku z koronawirusem

To może Cię również zainteresować:

Lemieszewski z Big Brother nabija się z Polaków- nie do wiary co powiedział o koronawirusie

Wiceminister zdrowia zarażona koronawirusem

Koronawirus w Polsce: Najnowsze informacje. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

loading...
, , , ,