Stracił wszystko, upada na dno. Smutny koniec wielkiej gwiazdy

Stefano Terrazzino, jeden z tancerzy z programu Taniec z Gwiazdami ma poważne problemy finansowe, hotel, który remontował na Sycylii, stoi nieużywany przez koronawirus. Robotnicy nie chcą pracować przez epidemię.

Znany z show stacji Polsat, Taniec z Gwiazdami, tancerz włoskiego pochodzenia na co dzień mieszkający w Polsce, Stefano Terrazzino ma poważne problemy finansowe. Wszystko przez nagły wybuch epidemii koronawirusa, która pokrzyżowała jego plany. Co teraz zrobi gwiazda Polsatu?

Czytaj też: Szok! Belgijski premier grozi Polsce i atakuje Andrzeja Dudę

„Projekt stanął w miejscu. Musiałem odwołać zapowiedziane turnusy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystko straciłem, zostałem na lodzie” – wyznał w jednym z ostatnich wywiadów załamany Stefano Terrazzino.

Przez koronawirus Stefano Terrazzino wpadł w poważne problemy finansowe

Terrazzino miał plan żeby na Sycylii, w pięknie położonej, wyremontowanej posiadłości urządzić hotel, w którym mógłby organizować warsztaty taneczne, śpiewu, czy gotowania. W marcu, kiedy nasiliła się epidemia koronawirusa, prace stanęły. Budowlańcy odmówili współpracy, od tego momentu wszystko stoi odłogiem.

Zobacz również: Tusk zaorany. Takiej riposty się nie spodziewał

Ekipa odeszła, gdy wybuchła epidemia. Stefano martwi się, co będzie dalej. Nawet nie może polecieć na miejsce, by znaleźć nowych wykonawców” – wyznaje znajomy Stefano.

Taki przestój powoduje że tancerz znalazł się poważnych tarapatach finansowych. Stefano nie może nawet polecieć na Sycylię, żeby znaleźć inną ekipę remontową, wszystko z powodu zawieszenia lotów w europie. Dodatkowo odcięto go od możliwość zarabiania, gdyż odwołano wszystkie jego występy sceniczne, a takę odłożono kręcenie programu Taniec z Gwiazdami do jesieni.

„Nie wiem kiedy, i czy w ogóle zostanie ukończony amfiteatr, który zaplanowałem. Smutne to, ale staram się widzieć wszystko w jasnych barwach”

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Chamstwo! Nie do wiary w jaki sposób Anja Rubik zwróciła się do prezydenta!

Poseł PO zmiażdżony przez dziennikarza w TVP! Nie miał litości (wideo)

Miller o LGBT i swoim dziadku. Ciekawe co na to były premier

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →