Syn Krzysztofa Krawczyka przerwał milczenie. Wyznał wszystko

Krzysztof Krawczyk doczeka się ekranizacji swojego życia, powstaje właśnie musical, a także film fabularny, czy ojca zagra syn Krawczyka, Krzysztof Junior?

Fanów Krzysztofa Krawczyka ogarnęło ostatnio prawdziwe przerażenie, gdy znaleźli ogłoszenie zamieszczone przez wieloletniego menadżera i przyjaciela wokalisty Andrzeja Kosmalę, które informowało, że poszukuje następcy piosenkarza. Wielu pomyślało, że Krzysztof chce zakończyć karierę sceniczną.

Czytaj też: Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice

jednak prawda okazała się zupełnie inna. Okazuje się, że Krzysztof Krawczyk doczeka się ekranizacji swojej biografii, mają powstać musical i film fabularny, a menadżer po prostu szuka odtwórcy głównej roli.

Syn Krawczyka, Krzysztof Junior, może zagrać ojca w musicalu

„Powstaje musical i film fabularny o artyście i potrzebny jest ktoś, kto wcieli się w tę rolę” – wyjaśnił w końcu zamieszanie Kosmala.

Zobacz również: Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

Czy na rolę w ekranizacji ma szansę syn Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior? 46 letni mężczyzna od kilku lat szlifuje swoje umiejętności wokalne, które nie są małe, wiele osób które go słyszały zaznacza, że Krawczyk Junior odziedziczył w genach co najlepsze po rodzicach.

„On jest przygotowany do tego, by występować. Ojciec widział jeden z jego koncertów, miał łzy w oczach i gratulował mu za kulisami”

– opowiada mentor Juniora, dyrektor łódzkiego Studia Integracji, Krzysztof Cwynar, w którym młody Krawczyk śpiewa od 6 lat.

„On bardzo by chciał zostać odtwórcą musicalowej roli. Pragnie zobaczyć uznanie w oczach ojca. Zawsze o tym marzył, a teraz nadarza się świetna okazja”

– dodaje następnie Cwynar.

Czy nadarzy się okazja, żeby Krzysztof Junior udowodnił ojcu swoją wartość? Na pewno pomogłaby zwykła rozmowa, ale syn Krawczyka wie, że kontakt z ojcem jest bardzo trudny.

„Tata często nie odbiera telefonu. Kocham go i za nim tęsknię. Jeśli zaprosi mnie do współpracy będę najszczęśliwszy na świecie. Zaśpiewać w musicalu o nim, nawet w chórkach, to już coś”

– wyznał Krzysztof Krawczyk Junior.

Krzysztof Krawczyk doczeka się ekranizacji swojego życia, powstaje właśnie musical i film fabularny, czy ojca zagra syn Krawczyka, Krzysztof Junior?
Krzysztof Krawczyk, screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Rząd się wycofał! Przedłużono ważny zakaz

Agata Duda zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →