Szelągowska wyśmiała klientów Castoramy? Film stał się hitem w sieci

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dorota Szelągowska, prowadząca takie programy jak chociażby „Dorota was urządzi”, czy „Polowanie na mieszkanie” na antenie stacji TVN Style, wyśmiała klientów nowo otwartej Castoramy. Chodzi o sklep Castorama Włocławek, który jest pierwszym tej sieci w miejscowości, przedstawiciele sieciówki z okazji otwarcia sklepu postanowili rozdać darmowe wiaderka z logiem firmy. Mieszkańcy nie umieli się jednak odpowiednio zachować i wynosili więcej niż jedną sztukę „darmówek” na osobę.

Prezenterka, a także dekoratorka wnętrz Dorota Szelągowska szerszej publiczności pokazała się prowadząc w 2014 roku swój pierwszy program na antenie TVN Style pod tytułem „Dorota was urządzi„. Od tamtej pory z sukcesami prowadziła wiele kolejnych autorskich programów, były to między innymi „Polowanie na mieszkanie”, „Dorota inspiruje”, „Domowe rewolucje”, czy chociażby „Tu jest pięknie”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tym razem zazwyczaj uśmiechnięta i empatyczna dziennikarka wykazała się małą dozą złośliwości i postanowiła skomentować zachowanie klientów nowo otwartej Castoramy.

„Być we Włocławku i nie zdobyć wiaderka @castoramapolska to jakieś nieporozumienie”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– skomentowała zachowanie klientów Castoramy we Włocławku.

Sklep Castorama we Włocławku świętował właśnie swoje otwarcie (Jest on pierwszym tej sieci w miejscowości), w związku z tym wydarzeniem postanowiono, że każdy odwiedzający dostanie darmowe wiaderko z logiem firmy. Niestety część mieszkańców nie umiała się zachować odpowiednio i zaczęli oni wynosić po kilkanaście na raz. Właśnie to zachowanie postanowiła wyśmiać na Instagramie prezenterka.

Dorota Szelągowska wyśmiała klientów Castoramy we Włocławku

Dorota Szelągowska (Dorota was urządzi, TVN Style) wyśmiała klientów nowo otwartej Castoramy, chodzi o sklep Castorama Włocławek, który rozdawał wiaderka.
Dorota Szelągowska (Dorota was urządzi, TVN Style) wyśmiała klientów nowo otwartej Castoramy, chodzi o sklep Castorama Włocławek, który rozdawał wiaderka. Screen/ Instagram

Ludzie od razu postanowili skomentować jej post, wielu wyraziło swoje zniesmaczenie zachowaniem mieszkańców Włocławka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ale tylko jedno? To się nie liczy”

„Jestem z Włocławka i wstyd mi za tych ludzi”

„Mogłaś wziąć więcej!”

Czytaj też: Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Dziennikarka postanowiła pójść tym tropem i opublikowała kolejny post na portalu Instagram, na którym wynosi ze sklepu kilkanaście wiaderek. Trzeba przyznać, że prowadząca wykazała się niemałym poczuciem humoru.

źródło: Wp

Polecamy także:

Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał

To jeden z najbogatszych Polaków. Zobacz czym się zajmuje

Przeczytaj również:

Ceny paliwa za PO i PiS. Za kogo rządów było drożej?

Ciężko uwierzyć w to co Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała o Królikowskim

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →