Jest termin i miejsce pogrzebu Królikowskiego. To już pewne

Pogrzeb Pawła Królikowskiego: W zeszłym tygodniu całą Polskę obiegła informacja o śmierci gwiazdora serialu Ranczo. Dziś znany jest już termin i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego. Ogłoszono gdzie zostanie pochowany Królikowski, aktor zgodnie z wolą rodziny spocznie na Powązkach. Uroczystości pogrzebowe mają się odbyć 5 marca w czwartek. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Aktor miał piątkę dzieci z aktorką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.

Dziś ogłoszono, gdzie zostanie pochowany Paweł Królikowski, aktor spocznie na warszawskich Powązkach. Paweł Królikowski zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 59 lat. Aktor od 2016 roku wzmagał się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Cztery lata temu zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu. Przede wszystkim tylko szybka reakcja personelu medycznego pozwoliła wówczas na uratowanie jego życia. Niestety w ostatnim czasie problemy aktora ponownie wróciły. Dla rodziny Królikowskich były to bez wątpienia jedne z najtrudniejszych miesięcy w życiu.

Czytaj też: Ceny paliwa za PO i PiS. Za kogo rządów było drożej?

Termin i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski z nowymi problemami zdrowotnymi trafił do szpitala przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Chodziło wówczas o problemy natury neurologicznej. Przed śmiercią Paweł Królikowski zrezygnował oficjalnie z zajmowanych przez siebie stanowisk z powodu stanu zdrowia. Bez wątpienia jego śmierci dla wielu milionów Polaków była sporym szokiem. Niestety już nigdy więcej nie ujrzymy Pawła Królikowskiego w nowych filmach oraz serialach.

CZYTAJ TEŻ: Doda zawiesza karierę. Podjęła ostateczną decyzję

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

„Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato”napisał na Instagramie syn artysty, aktor Antoni Królikowski.

Czytaj też: Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

Paweł Królikowski szerszej publiczności dał się poznać przede wszystkim jako Igor w serialu Pitbull oraz Kusy w serialu Ranczo. Jego żoną była aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która jest znana przede wszystkim z serialu Klan. Aktor w momencie śmierci miał 58 lat.

Znany jest termin i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego, ogłoszono gdzie zostanie pochowany Królikowski, pogrzeb odbędzie się na Powązkach
Znany jest termin i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego, ogłoszono gdzie zostanie pochowany Królikowski, pogrzeb odbędzie się na Powązkach

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Właśnie to ogłosiła

Wiśniewski zszokował wszystkich- ślubu nie będzie? Ten gest mówi wszystko

POLECAMY TAKŻE:

Rozenek nie jest w ciąży? Szokujące informacje obiegły sieć

/Pogrzeb Pawła Królikowskiego

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →