Gwiazdor „M jak Miłość” przez koronawirusa stracił bliską osobę, a to nie koniec

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Chudecki – dawna gwiazda „M jak Miłość” w TVP poinformował, że nie żyje bliska osoba z rodziny, zmarła z powodu COVID-19 (koronawirus), a dokładnie jest to szwagier aktora.

Czytaj też: Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie ulega wątpliwości, że jest to wielki cios dla artysty, który od niedawna występuje w „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Szwagier aktora na co dzień mieszkał we Włoszech, gdzie sytuacja pandemii jest najbardziej dramatyczna w Europie.

Każdej doby w Italii przybywa ofiar COVID-19. Aktualnie stwierdzono tam aż 70 tysięcy osób zarażonych oraz prawie 7 tysięcy zgonów. Niestety wśród zmarłych jest również szwagier dawnej gwiazdy TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Chudecki z „M jak Miłość” w TVP poinformował, że nie żyje bliska mu osoba z rodziny z powodu COVID-19 (koronawirus)

Tomasz Chudecki to dawna gwiazda serialu „M jak Miłość”, gdzie przez wiele lat wcielał się w postać sympatycznego Henia Wojciechowskiego. Z kolei dziś aktora możemy oglądać w show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, gdzie wraz z innymi uczestnikami wykonuje popularne w Polsce i na świecie przeboje.

Niestety w ostatnich dniach życie aktora dotknął prawdziwy dramat. Przed kilkoma godzinami poinformował, że jego szwagier żyjący na co dzień we Włoszech nie żyje, a powodem jego śmierci był koronawirus. To jednak nie wszystko. Okazuje się również, że COVID-19 zakażony jest również jego brat.

ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, że drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoka temperatura do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić się, niech się modli, kto ma inne sposoby, niech wysyła dobra energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– zaapelował na Facebooku

Zobacz również: Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: „Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy, błagam noś maseczkę i rękawiczki. To bardzo ważne!”. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO!

– napisał gwiazdor „M jak miłość”.

Tomasz Chudecki - dawna gwiazda "M jak Miłość" w TVP poinformował, że nie żyje bliska mu osoba z rodziny z powodu COVID-19 (koronawirus), szwagier aktora.
Tomasz Chudecki – dawna gwiazda „M jak Miłość” w TVP poinformował, że nie żyje bliska mu osoba z rodziny z powodu COVID-19 (koronawirus), szwagier aktora./ screen YouTube

Źródło: Telemagazyn

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →