Tomasz Kammel nie wytrzymał. Wystosował apel do Polaków

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w Polsce: Tomasz Kammel idzie na wojnę z koronawirusem, prezenter „Pytanie na śniadanie” w TVP chcę pomóc polskim firmom oraz usługodawcom o czym napisał na Instagram.

Zobacz również: To koniec Gowina: wyciekło nagranie, mówi o stanie klęski w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja jest bardzo napięta, a ekonomiści już teraz alarmują, że może dojść do olbrzymiego kryzysu gospodarczego nie tylko w Polsce, lecz również na całym świecie. W tej sytuacji znany prezenter chcę działać i przekonać tysiące, a najlepiej i miliony Polaków do tego, aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach wspomóc tych, którzy wkrótce mogą upaść.

Tomasz Kammel idzie na wojnę z koronawirusem

Sytuacja niestety nie jest zbytnio optymistyczna. Pandemia koronawirusa na świecie przynosi na wielu płaszczyznach tragiczne skutki. W tym aspekcie chodzi również o kwestie ekonomiczne. Wielu ekspertów już dziś nie ma wątpliwości, że jeszcze w trakcie pandemii dotknie nas poważny kryzys gospodarczy. Już teraz możemy zauważyć jego pierwsze skutki. Polski złoty sporo stracił w ostatnich dniach w stosunku do największych światowych walut. Na dodatek z powodu zakazów wielu usługodawców straciło na pewien czas swoje źródło utrzymania.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tej sytuacji Tomasz Kammel postanowił działać i zwrócić się z apelem do Polaków. Prezenter nawołuje przede wszystkim do tego, aby wspomóc lokalne firmy. W jaki sposób? Choćby kupując z wyprzedzeniem wykonanie u nich usług. Korzyść w tej sytuacji będzie obupulna.

Mam dla Was propozycje. Poczujcie jak to jest kogos tak zaskoczyć. Jezeli Wasza sytuacja finansowa na to pozwala, zadzwońcie do ludzi, którzy od lat świadczą Wam przeróżne usługi: do fryzjerów, rehabilitantów, kosmetyczek, opiekunek do dziecka itd itd i zaproponujcie im platnosc z gory za jedna lub dwie usługi, które odbierzecie gdy będzie juz normalnie. To pomoże im przetrwac trudny czas, bo caly ich biznes zależy bezposrednio od Was.
Jeżeli Wasza sytuacja finansowa pozwala, pamietajcie o tych zuchach dowożących Wam zakupy czy jedzenie. Nawet mikronapiwek może być w tych czasach mega sprawą. 

napisał Tomasz Kammel na portalu Instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
View this post on Instagram

Przysięgam, że wiem na co nakłada się maskę. Zanim trafiła na czoło, gąbka mikrofonu została niemal jak truskawka w płynnej czekoladzie, zamoczona w substancji dezynfekcyjnej, a wczesniej wyozonowana. To jest niesamowite uczucie gdy możemy codziennie o 16.35 przekazywać ludziom pieniądze za samo odebranie telefonu. Ten moment zaskoczenia i niedowierzania a potem radosc – bezcenne:))) Mam dla Was propozycje. Poczujcie jak to jest kogos tak zaskoczyć. Jezeli Wasza sytuacja finansowa na to pozwala, zadzwońcie do ludzi, którzy od lat świadczą Wam przeróżne usługi: do fryzjerów, rehabilitantów, kosmetyczek, opiekunek do dziecka itd itd i zaproponujcie im platnosc z gory za jedna lub dwie usługi, które odbierzecie gdy będzie juz normalnie. To pomoże im przetrwac trudny czas, bo caly ich biznes zależy bezposrednio od Was. Jeżeli Wasza sytuacja finansowa pozwala, pamietajcie o tych zuchach dowożących Wam zakupy czy jedzenie. Nawet mikronapiwek może być w tych czasach mega sprawą. A na koniec pomyślcie czy macie w okolicy firme, ktora na własny koszt pomaga medykom, pielęgniarkom, ratownikom, kierowcom karetek, salowym itd itd dostarczajac im jedzenie do szpitali. Moze warto dorzucic sie do tej akcji i zostac fundatorem choćby jednego obiadu. @kuroniowediety tak robią, ale na pewno nie sa jedyni. Znam ich, bo razem pracowalismy i bardzo przyklaskuje. Sprawdzcie czy w Waszej okolicy nie ma firmy, ktora tez pomaga medykom. To sa nasi heros, którzy nie maja czasu praktycznie na nic poza pomaganiem pacjentom. Niech przynajmniej cos normalnie zjedzą. A w ogole to jesli macie jeszcze inne (może lepsze) pomysły jak można pomagać, prosze wpiszcie je w komentarzach. Niech bedą inspiracją dla wszystkich. #Koronawirus #kwarantanna #pomaganie #❤️

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel) on

Źródło: Instagram

Koronawirus w Polsce: Instagram: Tomasz Kammel idzie na wojnę z koronawirusem, prezenter "Pytanie na śniadanie" w TVP chcę pomóc polskim firmom.
Koronawirus w Polsce: Instagram: Tomasz Kammel idzie na wojnę z koronawirusem, prezenter „Pytanie na śniadanie” w TVP chcę pomóc polskim firmom./ screen YouTube

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →