Kammel w szoku po tym co zrobiła jego partnerka

Tomasz Kammel (The Voice of Poland TVP) i jego nowa partnerka robią olbrzymią furorę wśród fanów popularnego prezentera telewizyjnego. Wygląda na to, że Tomasz ponownie jest szczęśliwy.

Czytaj też: Nowe informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej

Na dodatek jego ukochana zaskoczyła go w bardzo wyjątkowy sposób z okazji ich pierwszej rocznicy związku. Niestety równy rok ze sobą zakochani byli zmuszeni spędzić w mało romantycznych warunkach.

Dziś nie ma mowy o tym, aby ktokolwiek mógł wyjść na zewnątrz i udać się z bliską sobie osobą choćby do parku. Choć może jednak ten aspekt sprawi, że Tomasz Kammel I jego nowa miłość będą wspominać tę rocznicę przez długie lata?

Tomasz Kammel już rok jest w bardzo szczęśliwym związku z nową partnerką. Niedawno prezenter TVP wspominał, że kiedyś chciałaby być ojcem. Jego wypowiedź w tym kontekście padła odnosząc się przede wszystkim do jego nowego związku, w którym wydaje się być bardzo szczęśliwy.

Tomasz Kammel i jego nowa partnerka

Niestety pierwszą rocznicę dziennikarz i jego ukochana nie mogli spędzić na romantycznym spacerze, w kinie lub w rekrutacji. Warunki niestety do tego typu uroczystości są bardzo ograniczona. Na szczęście ukochana Tomasza wykazała się olbrzymią oryginalnością.

Partnerka Tomasza Kammela na pierwszą rocznicę ich związku pokazała mu pamiętnik, w którym opisywała ich wspólne wspomnienia, wyjścia oraz przygody. Dziennikarz był pod olbrzymim wrażeniem tego, co pokazała mu jego ukochana i dlatego postanowił się swoimi wrażeniami podzielić z fanami.

Zobacz również: To koniec Gowina: wyciekło nagranie, mówi o stanie klęski w Polsce

Wyobrażacie sobie, że ktoś w tajemnicy przed wami przez cały rok pisze pamiętnik?
Gruby zeszyt pełen opisów wspólnych przygód, zmagań, śmiechów i stresów. Pełen cytatów z esemesów, zdjęć robionych w podróży. Co to jest za lektura! Nie zasnę póki nie skończę!

– zapewnił podekscytowany.

Kim jest nowa miłość Tomasza?

Nowa partnerka Tomasza Kammela pracuje w jednej z międzynarodowych korporacji. Ma dwójkę nastoletnich córek, które gwiazdor TVP po prostu uwielbia.

Tomasz Kammel (The Voice of Poland TVP) i jego nowa partnerka robią olbrzymią furorę wśród fanów popularnego prezentera telewizyjnego.
Tomasz Kammel (The Voice of Poland TVP) i jego nowa partnerka robią olbrzymią furorę wśród fanów popularnego prezentera telewizyjnego./ screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Młynarskiej puściły nerwy! Nie ma zamiaru przestrzegać zaostrzeń?

Przybywa ofiar śmiertelnych i zakażonych – najnowsze informacje

Pacjent opublikował nagranie z polskiego szpitala. Koszmar

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →