Tomasz Kammel ma nową miłość. Wiemy kim jest jego wybranka

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel to przede wszystkim prowadzący The Voice of Poland w TVP, któremu nowa partnerka poważnie namieszała w głowie. Tomasz Kammel ma zamiar wraz z ukochaną stworzyć własny dom rodzinny, którego nigdy wcześniej jako dziecko nie miał.

Czytaj też: Nie żyje ksiądz który oddał innemu choremu swój respirator

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prezenter od pewnego czasu jest coraz częściej spotykany z nową miłością. W mediach wypowiada się na jej temat w samych superlatywach. Uważa ją za bardzo mądrą i przede wszystkim niezależną kobietę. Czy tym razem to właśnie z nią stworzy szczęśliwy związek?

Tomasz Kammel to przede wszystkim prezenter TVP. W publicznej telewizji występuje nieprzerwanie od 1997 roku. Od tego czasu prowadził takie programy telewizyjne jak „Randka w ciemno”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, „Dance Dance Dance” oraz przez krótki czas występował w roli prowadzącego Teleexpress.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś bez dwóch zdań można go określić ikoną TVP, któremu jak do tej pory nie były straszne liczne zmiany na samych szczytach władzy w państwowej telewizji.

Tomasz Kammel i jego nowa partnerka

Dziś media obiegła bardzo dobra informacja dla fanów Tomasza Kammela. Okazuje się, że prezenter jest ponownie zakochany. Jego nową miłością ma być pracownica jednej z zagranicznych korporacji mających siedzibę w Warszawie. Dla Tomasza jego nowa wybranka jest przede wszystkim kobietą niezależną oraz także bardzo mądrą.

„Moja dziewczyna pracuje w dużej międzynarodowej korporacji i jest mądrą, niezależną kobietą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– przytacza jego słowa „Dobry Tydzień”.

Zobacz również: Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem

To właśnie z nią Tomasz Kammel po cichu planuje stworzenie własnego domu. Warto dodać, że nowa miłość prezentera ma już dwójkę nastoletnich córek.

Ich mama znakomicie poukładała nasze wspólne życie. Jest w nim dużo miejsca dla mnie. Nie popełniam błędu, by grać rolę, w której nie zostałem obsadzony, i próbować im zastąpić tatę. Wiedzą, że mają we mnie wsparcie”

– wyjaśnia w „Vivie”.

Tomasz Kammel nie krył również, że chciałby w przyszłości zostać tatą.

Nie wiem, czy się spełnię jako ojciec w przyszłości, ale co ma być, to będzie. Myślę, że byłbym zaangażowanym tatą

– wyznaje prezenter.

Tomasz Kammel to prowadzący The Voice of Poland w TVP, którego nowa partnerka poważnie namieszała w głowie, chce stworzyć własny rodzinny dom.
Tomasz Kammel to prowadzący The Voice of Poland w TVP, którego nowa partnerka poważnie namieszała w głowie, chce stworzyć własny rodzinny dom./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →